לוג'יטק Pure-Fi - קטגוריית רמקולים חדשה לאייפוד • HWzone
מחשבים

לוג'יטק Pure-Fi – קטגוריית רמקולים חדשה לאייפוד

חברת לוג'יטק משיקה קטגוריית רמקולים חדשה לאייפוד, הנקראת Pure-Fi. שני הדגמים הראשונים המוכרזים הם: Pure-Fi Dream – מערכת רמקולים המיועדת לחדרי שינה ו-Pure-Fi Anywhere – רמקולים ניידים לאייפוד.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Pure-Fi Dream
מערכת הרמקולים Pure-Fi Dream כוללת רמקולים באיכות גבוהה עם טוויטרים איכותיים בגודל ¾ אינץ' ווופרים בגודל 3 אינץ' אשר נעזרים בטכנולוגיית StereoXL של לוג'יטק המרחיבה ומעצימה את איכות הקול. בנוסף ליכולות הסאונד המשובחות כוללת המערכת טכנולוגיית זיהוי תנועה. כדי להאיר את כפתורי השליטה והבקרה בחדר חשוך צריך פשוט להעביר את היד מעל למערכת הרמקולים. בצורה כזו אפשר למשל לכוון את השעון המעורר ללא צורך להדליק את האור בחדר או לגשש בחשיכה. התאורה מתעמעמת אוטומטית לאחר מכן. טכנולוגיית זיהוי התנועה גם מאפשרת להפעיל את ה"נודניק" של שעון המעורר. במקום לחפש את השעון מתוך שינה וללחוץ על כפתור ב-Pure-Fi Dream צריך פשוט להעביר את היד מעליה על מנת לזכות בכמה דקות נוספות של שינה. למי שעדיין רוצה לשמר את פעולת הלחיצה על הנודניק קיים כפתור בראש הרמקולים דרכו ניתן לבצע את הפעולה.

ה-Pure-Fi Dream כוללת בנוסף חיישני אור אשר מתאימים את תאורה המקשים והמסך בהתאם לעומת האור בחדר. המסך של הרמקולים מציג את השעה והתאריך, מספר ושם השיר המושמע מהאייפוד, מידע על תחנת הרדיו המושמעת ומצב עוצמת השמע. בהתאם ליעודה כאביזר לאייפוד מצויידת מערכת הרמקולים בכפתור גישה חכם למוזיקה ורדיו. מערכת הרמקולים כוללת 24 קיצורי דרך לתכנות מראש על ידי המשתמש – 6 רשימות השמעה מהאייפוד, 6 תחנות AM ו-12 תחנות FM. בנוסף, כוללים הרמקולים שעון מעורר כפול עבור שני בני הזוג. ניתן להגדיר מוזיקת השכמה מהאייפוד כך שאפשר להתעורר עם השיר האהוב עלינו. המערכת כוללת שלט רחוק השולט על השמעת מוזיקה מהאייפוד, תחנות הרדיו, עוצמת השמע, רשימות השמעה והשעון מעורר. מקשי השלט מוארים גם הם לצורך ניווט נוח וקל בתנאי תאורה חשוכים. מערכת הרמקולים מעוצבת בהתאם לקו העיצוב של האייפוד עם גימור שחור מבריק.

Pure-Fi Anywhere
מערכת הרמקולים Pure-Fi Anywhere רוכבת על גל ההצלחה של מערכת ה-mm50 המוצלחת של לוג'יטק. היא מציעה כעת זמו ארוך יותר, נטענת פנימית ועוד.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close