להסתובב עם PC בכיס: מחשב אישי מלא שמריץ חלונות 8.1 – על גבי כונן USB

5 תגובות

לאחר שראינו את מערכת החלונות 95 על שעון חכם, מגיע תורו של הראש הסיני להשוויץ עם מחשב 8.1 שלם בגודל דומה לזה של דיסק-און-קי ממוצע

Sell-Mini-PC-with-both-Android-Windows-8-system-

מבוסס על מעבד ה-Bay Trail של החברה, המחשב-כונן USB מהיצרנית Shenzhen Apec הסינית מתפקד כמו מחשב רגיל לחלוטין, ואפילו מריץ את הגרסה המלאה של מערכת ההפעלה ווינדוס 8.1. המחשב און קי החדש של שנזן בא בשני גרסאות, האחד עם מעבד Z3735G מרובע ליבות עם גיגה-בייט אחד של ראם המסוגל להריץ את גרסת ה-32 ביט של מערכת ההפעלה ווינדוס 8.1. הגרסה השניה והחזקה יותר של המחשב באה עם מעבד Z3735F, שני גיגה-בייט של ראם ותומך בגרסת ה-64 ביט של 8.1, בנוסף לתמיכה במערכת ההפעלה ואנדרואיד.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


למחשב הקטן יש גם יכולות אלחוטיות עם תמיכה Wi-Fi 802.11b/g/n ובבלוטות' 4.0. בצדדיו של המחשב נמצא שתי יציאות USB 2.0, חריץ microSD וכניסת HDMI, והמחשב צפוי לבוא בתצורות של 16 ו-32 גיגה-בייט של פנימי.

המחשב און קי זמין לרכישה מהאתר Alieexpress בעלות של 125 דולרים (כ-470 שקלים) לגרסת ה-32 ביט (שלא כולל רישיון להתקנת ווינדוס 8.1), וללא כל סימן או אפשרות רכישה לגרסת ה-64 ביט. למרות מגבלותיו הברורות של מכשיר כה קטן ובסיסי, הרעיון מאחוריו והעובדה כי ניתן לדחוס מחשב שלם למשהו שדומה לכונן זו מהפכה משל עצמה.