לא רוצים להמתין לאח הגדול? ניידי ה-XPS 13 מהדור החדש נוחתים בחנויות • HWzone
מחשביםמחשבים ניידים

לא רוצים להמתין לאח הגדול? ניידי ה-XPS 13 מהדור החדש נוחתים בחנויות

דגמי היוקרה מרובעי הליבות המעודכנים של דל זמינים לרכישה במחיר התחלתי של 1,000 דולר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הצגתו הרשמית עם תחילתה של השנה החדשה נבלעה קצת בצל הצגתו של האח ההיברידי הגדול והחדשני, אך ה-XPS 13 החדש הוא בהחלט שראוי לתשומת לב בזכות עצמו – וכעת הוא עשוי לקבל מעט ממנה בצורה של ביקורות רשמיות, עם תחילת המכירה שלו ברחבי ארצות הברית.

ניידי ה-XPS 13 9370 מתבססים על מסכי InfinityEdge עם שוליים צרים מאי פעם (4.5 מילימטרים), ברזולוציית 1080p או ברזולוציית 4K עם תמיכה במגע, כוללים מעבדי Core i5-8250U ו-Core i7-8550U מרובעים של ממשפחת ה-Kaby Lake-R, זכרונות LPDDR3 בנפח של בין 4 ג'יגה-בייט ל-16 ג'יגה-בייט ואחסון מבוסס כונני בנפחים שבין 128 ג'יגה-בייט לטרה-בייט אחד – הכל במעטפת מתכתית מרשימה עם עובי של בין 7.8 ל-11.6 מילימטרים בלבד בנקודה העבה ביותר, ובמשקל של 1.21 קילוגרם בלבד לכל התצורות החומרתיות.

אחד מהניידים הכי דקים שיש – ועם תמיכה מרשימה בטכנולוגיית ה- 3

מעבר לעיצוב הדקיק. שיפורים בדור החדש כוללים מערך כפול שאמור להיות אפקטיבי ושקט משמעותית, מערך של ארבעה מיקרופונים לתמיכה ייעודית בעוזרת החכמה של מיקרוסופט, Cortana, סורק טביעות אצבע מובנה בתוך כפתור ההדלקה בכל הדגמים, שילובי גוונים חדשים ובעיקר צמד חיבורי 3 ברוחב פס מלא של 40 ג'יגה-בייט בשנייה לכל אחד מהם, כתחליף למחבר 3 בודד בחצי מרוחב הפס בדור הקודם.

דגמי ה-XPS 13 החדשים נמכרים הן באתר הרשמי של דל, במחיר שמתחיל מ-1,000 דולר לגירסה על מערכת חלונות 10 (לצד גירסה עתידית למפתחים עם מערכת אובונטו חינמית במחיר של 950 דולר) ומסך 1080p – וגם בחנות הרשמית של מיקרוסופט, בגירסאות עם מסכי מתקדמים יותר במחיר אשר מתחיל מ-1,400 דולר. לא זול – אבל זה משהו שכבר די התרגלנו אליו במסגרת משפחה זו.

אנחנו עדיין לא יודעים מתי ה-XPS 13 מדגם 2018 יגיע לשוק הישראלי, או כמה יעלה התענוג הזה – אך מקווים שהוא יהיה זול קצת יותר מהדגמים שכבר נמצאים בארץ כיום, אותם לא תצליחו למצוא עם עלות של מתחת ל-5,000 שקלים חדשים לצערנו, גם כשמדובר בדגם בן יותר משנתיים. ראוי לציין כי במספר חנויות מקומיות כבר נמכרים ניידי XPS 13 מסוף שנת 2017 המצויידים במעבדי ה- i5 וה- i7 המרובעים של דור ה-Kaby Lake-R (דגם 9360) – אך אלו הם לא הדגמים המרועננים של השנה הנוכחית, עם עובי מקוצץ משמעותית וצמד חיבורי 3 (דגם 9370), אז אל תתבלבלו.


תגיות

11 תגובות

 1. בהתחשב בעובדה שהמפרט הבסיסי הוא 4 ג'יגה זיכרון ו128 ג'יגה איכסון, עדיף שפשוט תגידו שהמחיר מתחיל ב1200 דולר (בשביל 8 ג'יגה ו256 ג'יגה שזה תכלס המינימום בשביל עבודה שוטפת על כל דבר יותר מוורד).

 2. כדאי לציין שבארץ, חוץ מהמחיר הכמעט כפול בקטע הזוי, היבואן גם דואג לסרס את המחשבים שהוא מביא. למשל, לא תמצאו בארץ שום דגם עם קורא טביעות האצבע!

 3. בחו"ל? ברור. תסתכל באתר שלהם, זאת אופציה לבחירה.

  בארץ לא, זה בדיוק הקטע.

   

  כתבה מלפני שנה:

  https://www.theverge.com/circuitbreaker/2017/2/2/14491594/dell-xps-13-15-fingerprint-sensor-windows-hello

   

  ציטוט

  Dell announced today that its XPS 13 and XPS 15 laptops now can be configured with a fingerprint sensor built into the keyboard for an extra $25. The sensor is compatible with Windows Hello, Microsoft’s system for alternative, faster login methods on Windows 10, making it a useful addition to the devices. And the price is on par with external solutions, so it’s a good deal if you’re looking for the feature.

   

  The option is available on all versions of the XPS 13 and XPS 15, including the entry level spec models, which is nice. Both the XPS 13 and XPS 15 are available for purchase with the new sensor today from Dell’s website.

   

 4. אכן…אם אתה מעוניין הDELL איכותי עם הפיצ'ר הזה, ראיתי שלחבר שקנה לטיטיוד חדש יש שם את זה.

 5. XPS ולטיטיוד הם דיי שונים. הפיתרון שלי (אם אני ארצה לקנות XPS) יהיה פשוט להזמין אותו מחו"ל. במילא המחירים בארץ מנופחים.

   

 6. ציטוט של Milford Cubicle

  XPS ולטיטיוד הם דיי שונים. הפיתרון שלי (אם אני ארצה לקנות XPS) יהיה פשוט להזמין אותו מחו"ל. במילא המחירים בארץ מנופחים.

   

  האם אתה יכול להסביר את מהות השוני ביניהם – פחות מבחינת פירוט החומרה, אלא יותר ברמה הפרקטית: למה כ"א מהם עדיף?

 7. קרא פה: