לא מחכים: תמונות ה-Surface Pro החדש דלפו • HWzone
מחשביםמחשבים ניידים

לא מחכים: תמונות ה-Surface Pro החדש דלפו

הטאבלט הבא של יהיה דומה מאוד לדגם הנוכחי המצליח, רק עם חומרה פנימית מעודכנת

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ימים ספורים לפני מסיבת העיתונאים הרשמית, במה שמתחיל להרגיש קצת כמו הסטנדרט החדש בעידן השיווק הדיגיטלי – הפרטים אודות מוצר ה- הגדול הבא מגיעים לרשת באופן בלתי רשמי, אך אמין ומפורט למדי.

במיקרוסופט הצהירו כי הדגם החדש של ה- Pro לא יקבל את המספר 5 בתור היורש המרכזי הבא, ולפי התיעוד שמגיע אלינו ניתן להבין מדוע – הדגם החדש שאת שמו הרשמי אנחנו עדיין לא יודעים (אולי Pro 4 (2017)?) זהה כמעט לחלוטין לדגם הנוכחי, לפחות מבחינת המראה החיצוני ומערך החיבורים הדל שאותו הוא מציע.

זה החדש…נראה ממש כמו קודמו

בתמונות הטריות ניתן לראות כי הדגם החדש עתיד להיות זמין בארבעה גוונים שונים, בערך כמו ה-Surface Laptop החדש של החברה, כשאל הצבע הכסוף הסטנדרטי יצטרפו גם אדום כהה, כחול ושחור, שיהיו זמינים גם עבור מעטפת הטאבלט עצמו, גם עבור כיסוי המקלדת שלו וגם עבור עטי המגע והעכברים האלחוטיים שיוצעו עבורו – אך פרט לכך הכל נראה דומה ומוכר מאוד, ללא שום סימנים לתוספת המיוחלת של מחבר USB Type-C או 3 או לשינוי במימדים.

גוונים חדשים ומתונים יותר – שעלולים להיות זמינים רק בשווקים נבחרים מצומצמים תחילה

מה שכן אמור להשתדרג במסגרת המכשיר המתקדם והפופולרי בן השנה וחצי הוא החומרה הפנימית, באופן טבעי – עם מדור ה-Kaby Lake שיוכלו להוסיף עוד 10 או 15 אחוזי באותה מעטפת צריכה, ואולי גם LPDDR4 מהירים וחסכוניים יותר.

גם הדגם החדש יכיל ארבעה חיבורים בלבד – USB 3.0 בגודל מלא, mini אחד, קורא כרטיסי SD – וגם מחבר ייעודי לחיבור המקלדת שלו

אין לנו שום מידע מוחשי על כך כרגע, אך אנחנו בהחלט נקווה שבמיקרוסופט ישכילו לשדרג גם את מדרג התמחורים של ה-Surface Pro הטרי – משום שדגם בסיס עם 4 ג׳יגה-בייט של זכרון דינאמי ו-128 ג׳יגה-בייט של בעלות התחלתית של 900 דולר אולי נחשבו סבירים, פחות או יותר, אי שם בסוף 2015, אך מרגישים עתיקים בהחלט עבור מוצר פרימיום באמצע שנת 2017. עם זאת, כדאי לזכור שגם ה-Surface Laptop הוצג רק לאחרונה עם מאפייני זהים, במחיר בסיס של 1,000 דולר, כך שאולי לא כדאי לצפות לניסים ונפלאות גם הפעם.

האם תתחיל לשדרג את מחשביה בשיטה דומה לזו של אפל?

ה-Surface Pro לשנת 2017 יוצג רשמית באירוע תקשורתי של בשנחאי, סין, ואנחנו רוצים להאמין שיש לה עוד קלפים חזקים בשרוול עבורנו, משום שנכון לעכשיו היצע משפחת ה- העדכני מרגיש לנו מיושן ומוגזם משהו, בהשוואה לכל השיפורים שדאגו לבצע השחקניות הנוספות הקטגוריה. צפו לעדכונים בקרוב מאוד.

עברה לשימוש בגוונים "מאופקים" ובוגרים יותר מאלו הבוהקים והססגוניים שבעבר – אבל מתי כבר נראה קפיצה טכנולוגית משמעותית נוספת אצלה?


תגיות

3 תגובות

  1. אפשר לעדכן : באתר של מיקרוסופט כבר אפשר לראות את המפרט המלא והרשמי כולל המחירים בPre-Order

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close