לא מחכים להשקה: הדור הבא של אינטל הומהר בהצלחה ל-5.5GHz • HWzone
מחשביםמעבדיםכתבות נבחרות

לא מחכים להשקה: הדור הבא של אינטל הומהר בהצלחה ל-5.5GHz

מעבד ה- i7-9700K המתומן נראה מרשים מאוד ברשת, עוד לפני שהוצג בצורה רשמית ולפני שקיבלנו את לוחות ה- המובילים עבורו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יש עוד יותר מחודש עד הרגע בו כנראה נשמע פרטים רשמיים מלאים אודות דור ה-9000 של מעבדי ה-Core מבית , אך אי שם ביולם יש כבר אנשים שמתנסים במוצרי העתיד הללו, כך נראה – ולעתים אף משתפים את הרשת בממצאים שלהם, תוך התעלמות לא ממש אלגנטית מאמברגו המידע הקיים בנושא.

משתמשים בסין הצליחו להשיג דוגמית הנדסית של מעבד ה-Core i7-9700K (שבדרך כלל זהות חומרתית לגרסה הסופית, אך פועלות בתדרים צנועים מעט יותר), שיציע שמונה ליבות עיבוד בפעם הראשונה מחוץ לדגמי ה-HEDT של , והמהירו אותו בהצלחה לתדר מאסיבי של 5.5GHz עבור כל הליבות שבו תודות לקירור מים במעגל סגור – מה שבהחלט מעיד על פוטנציאל נאה לרוכשים, אולי תודות לשימוש בהלחמה בין השבבי לכיסוי המגן שלו במקום בדבק תרמי פשוט.

מרשימה ראשונה מבין רבות שעוד יגיעו?

מה שמפתיע הוא לא רק תדר העבודה, אלא גם העובדה שהתוצאה הושגה על לוח Z370 וותיק ופשוט יחסית – כאשר על פניו ללוחות Z390 אשר עוצבו מראש לתמיכה חשמלית מלאה ואיכותית ב-8 ליבות יהיה סיכוי להשיג תוצאות מרשימות אפילו יותר.

נעים להכיר – זו ההצצה הראשונה שלנו ללוח אם מבוסס ערכת השבבים , באדיבות האתר Videocardz כמובן

לא מספיק רלוונטי מבחינתכם? יש מידע גם על מחירי הזמנה מוקדמת של ה- i7-9700K ואחיו ה- i9-9900K, שמתומחרים בחנויות אירופאיות במחירים התחלתיים של 440 יורו ו-560 יורו בהתאמה, כולל תוספת המקבילה למע"מ.

יש כבר מחירים בכל מיני פינות ברשת – אם כי אנחנו מקווים מאוד שהם גבוהים מאלו הרשמיים שייחשפו במורד הדרך

כלל לא בטוח שאלו יהיו המחירים הסופיים הרשמיים באירופה (יש מספר חנויות מקוונות שהציבו מחירים גבוהים עוד יותר, למעשה), אך זה כנראה נותן לנו מושג כלשהו על התוכניות של אינטל, ומידת התחרות שהיא תוכל לספק ל- שכזכור מוכרת את מתומן הליבות המוביל שלה בעבור קצת יותר מ-300 דולר בלבד. נכון להיום קשה להאמין שאינטל תבחר להתחרות ישירות ב- 7 בכל הנוגע למחיר ותהיה קרובה יותר לתחרות מול דגמי בני 12 ליבות – קרב שיהיה מעין שידור חוזר של יחסי הכוחות בין שתי השחקניות בשנה שעברה.


תגיות

5 תגובות

  1. cinabench לא מראה את התדר הנוכחי של המעבד גם כשהוא מומהר מסיבה כלשהיא… מה שכן אפשר לראות בcpu-z את התדר של המעבד 5553.73MHz

 1. אמנם כל הליבות עובדות במהירות הזאת אבל הנימים כבויים , עם נימים פועלים לא יהיה אפשר להגיע למהירות הזאת.

 2. אתר ספרדי הצליח להשיג את 9700K ולפרסם סקירה שלו .

  הסקירה לא הכי מקצועית לדעתי אבל מה שמעניין זה שהם הצליחו להגיע רק ל 5.0 GHZ לכל הליבות ב OC.

   

   

  https://translate.google.co.il/translate?sl=auto&tl=en&js=y&prev=_t&hl=iw&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Felchapuzasinformatico.com%2F2018%2F09%2Fintel-core-i7-9700k-review%2F&edit-text=

   

  https://videocardz.com/77872/intel-core-i7-9700k-review-posted-ahead-of-launch

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close