כרטיס ה-GeForce GTX 980 Ti Lightning של MSI נחשף • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

כרטיס ה-GeForce GTX 980 Ti Lightning של MSI נחשף

אחד מהמותגים המוכרים והמתקדמים ביותר בשוק כרטיסי המסך מאמץ סוף כל סוף את דגם ה-GTX המתקדם ביותר של . האם יהיה לנו מלך חדש?

כרטיסי ממשפחת ה-Lightning של MSI ידועים כבר עתה בתור אלו שנמצאים בחלק העליון של המדרג בכל הנוגע לאיכות, קרירות – ובעיקר פוטנציאל מירבי, שמשחק תפקיד משמעותי בשוק הביצועים העליון. אז מה קורה כשהמוניטין הזה יפגוש ב- Ti המעולה של NVIDIA? את התשובה לכך אנחנו נקבל ממש בקרוב, עם ההשקה של כרטיס ה-Lightning החדש והמתקדם ביותר עד כה.

הדגם המדובר יתפוס שלושה מקומות (slots) במארז, יציע גוף מאסיבי המבוסס חמש צינורות הולכת חום ושלושה מאווררים, פלטת הגנה ופיזור חום אחורית, נקודות למדידת מתחים, מעגל מודפס ייעודי המורכב מעשר שכבות ועם עיצוב של 12+3 פאזות כוח ליציבת מתחים והספקים משופרת, שלושה חיבורי הזנה (שניים מסוג 8 פין ועוד אחד מסוג 6 פין) – וכן תדרי פעולה גבוהים של 1,202MHz בבסיס עבור הליבה ועד 1,303MHz במצב Boost, ותדר אפקטיבי של 7,100MHz לזכרון ה-.

msl1

יהיה מעניין לראות כיצד ה-Lightning החדש יתחרה אל מול ה-GeForce GTX 980 Ti K|ngp|n המרשים לא פחות שהשיקה לאחרונה, אשר נקט בגישה ייחודית במסגרתה הוצע בשש דרגות מחיר שונות (עד 1,050 דולר!) שכל אחת מהן מבטיחה רמת איכות מינימלית גבוהה ומוגדרת שמצמצמת מאוד את מימד המזל שמשחק תפקיד בכל רכישה של גראפית והפוטנציאל שלהן המשתנה מליבה לליבה גם כשהמוצר עצמו הוא זהה לחלוטין.

msl3 msl2

msl4

טרם ידוע כמה יעלה הדגם המתקדם של , אך נשמח לדעת כמה אתם הייתם מוכנים להשקיע במפלצת הזו.

msl6 msl5

קישורים נוספים

תגיות
Back to top button
Close
Close