כרטיסי מסך של NVIDIA במחירי מבצע, כעת באמאזון • HWzone
מחשביםכרטיסי מסךצרכנות

כרטיסי מסך של NVIDIA במחירי מבצע, כעת באמאזון

עוד מעניין מאוד לחובבי החומרה ומהירי ההחלטה מגיע אלינו מאמאזון ארצות הברית ואמאזון צרפת

עוד מבצע מעניין על חומרה לאוסף: אמאזון ארה"ב מציעה כעת שלושה דגמי כרטיסי מסך מבית Zotac במחירי מבצע ועם אפשרות לשילוח לישראל, ובמקביל באמאזון צרפת ניתן קבל כרטיס GeForce GTX 970 של בעלות אטרקטיבית.

הדגם המוביל של Zotac שמוצע במבצע הוא ה-GeForce GTX 980 AMP! Edition, אותו ניתן לרכוש בעבור 450 דולר, בתוספת של כ-112 דולר על מס ומשלוח ישיר לארץ. המחיר הסופי אמור להיות באיזור ה-2,200 ש"ח, שדומה למחירו של ה-GTX 980 הזול ביותר בארץ שמוצע כעת ב-TMS וב-WellCom – כשהיתרון היחסי הוא שהדגם של נחשב מתקדם יותר.

ztz2

בנוסף, מוצעים דגמים של כרטיסי המסך GeForce GTX 960 (עם זכרון של 2GB) ו-GeForce GTX 750 Ti במחירים סופיים כולל מס ושילוח של כ-230 דולר וכ-130 דולר בהתאמה, אשר תואמים פחות או יותר למחירי הדגמים הזולים ביותר של אותם שתמצאו בארץ בימים אלו, במסגרת מבצעי ה- וסוף השנה.

ההצעה הטובה ביותר מגיעה כנראה מאמאזון צרפת, שם ה-GeForce GTX 970 של Gigabyte בגירסה מומהרת עם קירור Windforce משולש מוצעת בעבור כ-319 יורו כולל מסים ומשלוח לארץ – כלומר הנחה של כ-200 ש"ח מהדגם הזול ביותר של ה-GTX 970 שמוצע בארץ.

ztz1

כפי שכבר למדנו, כל מחירי המבצע הללו תלויים במלאי הקיים ועל כן עשויים, וגם נוטים, להיעלם בתוך זמן קצר מאוד – על כן מומלץ בהחלט לפעול מהר ולנצל את ההזדמנויות. קניות מהנות!

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close