כפי שראיתם בטלוויזיה: המוצרים של Kingston בתערוכת CES 2020

היצרנית האמריקאית רוכבת על ההצלחה הנאה – של תחנת עגינה אשר כיכבה בסדרת טלוויזיה

לקינגסטון (Kingston) הוותיקה יש מגוון מוצרי חומרה מעניינים, גם כשלא לוקחים בחשבון את תת המותג הפורח לגיימינג HyperX – אבל נראה כי מכל המגוון דווקא יחידה פשוטה יחסית שמעניקה חיבורים נוספים עבור מחשבים ניידים היא זו שהפכה לפופולרית והנחשקת ביותר, כך מסתר, תודות להופעת אורח בסדרה Silicon Valley שגרמה להמונים להסתקרן ולהתעניין.

ה-Nucleum של החברה הוא האב שמסוגל לספק שבעה חיבורים שונים בהתבסס על ממשק USB Type-C בודד במחשב נייח או נייד, עם מערכת הפעלה מכל סוג – גם יציאת HDMI בגודל מלא, גם קוראים עבור כרטיסי SD וכרטיסי microSD, גם צמד כניסות USB Type-C וגם צמד כניסות USB Type-A, עם בונוס בדמות יכולת להעביר הספקים של עד 60 וואט לצורך טעינה בהתבסס על מחברי ה-Type-C המודרניים. המחיר המומלץ? 50 דולר, אשר בהחלט מצליח לספק תחרות להרבה מכשירי האב דומים מבית יצרניות מוכרות פחות שמשווקים ברחבי הרשת כיום.

הלהיט החדש בקרב בעלי ה-MacBook?
צילום: HWzone

Kingston היא לא רק ספקית של מוצרי מחשוב מועילים על סטים של סדרות טלוויזיה – אלא מהווה גם ספקית של זכרונות עבור עולם הבידור הסלוני תודות לשיתוף פעולה עם מפתחי ה-Atari VCS, קונסולת הרטרו שאמורה לקבל השקה רשמית השנה (על אף לא מעט דיווחים על בעיות עסקיות במיזם).

לא בטוח שזו תהיה הקונסולה הבאה בבית שלכם – אבל Kingston בכל זאת מאמינה בכך שיש למכונה החדשה-ישנה הזו עתיד מבטיח
צילום: HWzone

היצרנית התמקדה גם במהירות מירבית עבור מוצרי האחסון שלה בתערוכת הענק בלאס ווגאס, עם השקה רשמית של כרטיסי SD וכרטיסי microSD חדשים מסדרת Canvas React Plus אשר תומכים בתקן ה-UHS-II ומסוגלים לספק מהירויות העברה רציפות של עד 300 מגה-בייט בשנייה ועד 285 מגה-בייט בשנייה בהתאמה – בשורה גדולה עבור המעוניינים לצלם תכני וידאו ברזולוציות 4K ומעלה ותכני וידאו מתקדמים ב-360 מעלות. המהירויות המלהיבות הללו מתאפשרות בהתבסס על קורא UHS-II תואם, כמובן – שגם אותו תשמח מאוד למכור לכם Kingston.

כל מה שאתם זקוקים לו בכדי לצלם באיכות מירבית מבלי להתפשר – בהנחה שהכיס שלכם יוכל להרשות את התענוג
צילום: HWzone

לקינוח, בחברה הציגו לראווה אב-טיפוס של כונן SSD חדש תומך תקן PCI-Express 4.0 שמיועד להפוך למוצר מסחרי ממשי בהמשך השנה – בהתבסס על בקר מדור חדש של חברת Marvell עם ארבעה ערוצים עבור זכרונות NAND ויכולות לספק ביצועי 4KB אקראיים של מעל ל-500,000IOPS כבר בשלב המוקדם הזה. יש למה לצפות במורד הדרך, זה בטוח.

Kingston הייתה מהיצרניות הראשונות בשוק שפעלו להוריד את מחיר כונני ה-NVMe אל רמות תחרותיות באמת עם דגמי ה-A1000 – נקווה שתבחר לעשות מהלך דומה גם עם כניסה אל עולם ה-PCIe 4.0
צילום: HWzone