כמו מתוך חללית: המוצרים החדשים של Cooler Master לשנת 2018

גם השנה, יצרנית הציוד ההיקפי הפופולרית סינוורה אותנו עם חיבתה העזה להארות לד צבעוניות ולעיצובים עתידניים

גם בביתן של חברת Cooler Master בתערוכה הענקית בלאס וגאס הספקנו לבקר – ושם בירכו אותנו בכניסה המיקוד העדכני שלה על מודולריות ויכולת להתאמה אישית, לצד מראה חיצוני שלפחות בחלק מהמקרים לא ממש דומה לשום דבר אחר שם בחוץ.

הכי צבעוניים, גם לאינטל וגם ל-AMD

מרכז העניינים בדוכן הוקדש לפתרונות הקירור הרבים והמגוונים של החברה, שהוצגו גם בנפרד וגם כחלק ממארזי הדגמה מוכנים בשיתוף שמות גדולים כמו אסוס ו-Gigabyte. היו שם גם קירור אוויר מאסיביים משולבי גוף קירור מתכתי ומאווררים כפולים עם הארה מובנית (כמובן), וגם מערכות קירור מים סגורות עם עד שלושה מאווררים ומימדים אשר יתאימו רק למארזי המחשב הגדולים ביותר.

החלטתם "לערוק" למחנה של AMD? אל דאגה, ב-Cooler Master ממש לא יפלו אתכם לרעה

האמצעים השונים זמינים גם עבור תושבות ה-LGA1151 וה-LGA2066 של אינטל וגם עבור תושבות ה-AM4 וה-TR4 למעבדיה של AMD – כך שכל שנותר לכם, הקונים הפוטנציאליים, הוא לבחור את השילוב הצבעוני המועדף עליכם.

רוב הארות הלד הצבעוניות של Cooler Master מסוגלות לעבוד במצב של שינוי צבע בהתאם לטמפרטורת הרכיב המקורר – לקבל אינדיקציה נוחה ואינטואיטיבית למצבו

חברו הטוב ביותר של האוברקלוקר

Cooler Master ממש לא הזניחה את תחום ספקי הכוח למחשבים, שבדרך כלל מהווה נדבך אפרפר יחסית של תעשייה צבעונית ומרגשת – והשיקה במסגרת CES מוצרים חדשים ממשפחת MasterWatt V, עם מודולריות מלאה בכבילה, הספקים ענקיים של בין 1,200 וואט ל-1,500 וואט, נצילות Plus80 Titanium של מעל ל-94 אחוזים מההספק הנצרך – ושיתוף פעולה עם Wizerty, אחד הממהירים המפורסמים ביותר בעולם נכון להיום, שאף הדגמים קצת מיכולותיו באופן חי למבקרי הדוכן.

אורח הכבוד

ספקי המשפחה החדשה לא כוללים רק יעילות גבוהה במיוחד, הבטחה למבנה שמאפשר זרימת אוויר מיטבית דרך המארז ופעולה שקטה במיוחד גם ברמות צריכה שמתקרבות למקסימום האפשרי – אלא גם טכנולוגיה שמאפשרת העברת נתונים אוטומטית ליישום Overlay.live, שמציע נתוני טלמטריה מתקדמים לממהירים אותם ניתן להציג על המסך באופן נוח וקל לעבודה, גם במסגרת סטרימינג ישיר אשר הפך לעיסוק נפוץ עד מאוד גם בנישה הזו.

אחד מספקי הכוח החכמים ביותר שנוצרו עד היום

המקלדת האנלוגית

אחת הבשורות המסקרנות בדוכן הייתה הטכנולוגיה שנמצאת מתחת לפני השטח במקלדת ה-MasterKeys MK851 החדשה: שמונה מקשי השליטה הנפוצים ביותר בגיימינג (WASD ואלו שמקיפים אותם) זכו למנגנון לחיצה אנלוגי חדשני מבית חברת Aimpad המתמחה בתחום – וזה אומר שלא רק עצם הלחיצה ומשך הלחיצה ישפיעו על המתרחש במשחק, אלא גם עוצמתה היחסית של הלחיצה, שכן המנגנונים המכאניים במקשים אלו מסוגלים למדוד את המרחק בין מכסה הלחצן לחלקו התחתון ולהגיב באופן רציף (או אנלוגי) לתנועתו.

המקלדת הזו נראית סטנדרטית למדי – אך היא מחביאה טכנולוגיה מרשימה בתוכה

זה הוא מנגנון חדש יחסית בעולם המקלדות, שכנראה יזדקק לעוד זמן בכדי שתתרגלו אליו ובכדי שיישומים יתחילו לנצל את מחוא הפוטנציאל שלו – אך זה הוא ללא ספק אחד מכיווני העתיד המבטיחים של שוק הציוד ההיקפי, ו-Cooler Master הופך לאחת מהשחקניות המרכזיות נראשונות שמאמצת אותו בשתי ידיים.

יש גם עכברים ואוזניות עדכניים

רחפן או קירור לנייד?

קירורים חיצוניים לניידים הם אולי לא המוצר היוקרתי והפופולרי ביותר בשוק, אך אלו של Cooler Master בהחלט בולטים ללא קושי במסגרת המבחר הקיים, עם עיצובים חדים ונאים למדי (לפחות בעיני קהל צעיר), שלרגע בלבלו אותנו והביאו אותנו לחשוב שהיצרנית החלה להציע גם רחפנים תחת שמה. בעצם – אולי זה יהיה השלב הבא? מוזמנים לשפוט בעצמכם.

שיא הסטייל

עמדת החלומות

ל-Cooler Master גם קו מוצרי גיימינג שהולך ותופח בהדרגה, כיאה לכל יצרנית ציוד היקפי בולטת, ואת ההדגמה האפקטיבית ביותר שלו קיבלנו במסגרת עמדת גיימינג חלומית מוכנה שניצבה לה בפינת המתחם – עם כסא גיימינג נוח שנראה כאילו נשלף ממכונית מירוץ, מסך קמור נדיב וכמובן מעמד מותאם למקלדת, עכבר, משטח עכבר ואוזניות שכולן מטעם החברה. זה הוא ללא ספק מערך שרוב חובבי הגיימינג בעולם היו רוצים מאוד לראות אצלם בחדר.

נשקר אם נגיד שאנחנו לא מקנאים קצת במי שיש לו הזדמנות לשחק ככה בכל יום ויום, ולא רק פעם בשנה

אנחנו ממשיכים לספק לכם את הסיפורים הכי חמים מתוך תערוכת CES 2018 – הקפידו להתעדכן ולעקוב.