כמו טאבלט ענק: דל משיקה את מסך היוצרים החדש שלה • HWzone
מחשביםמסכים

כמו טאבלט ענק: דל משיקה את מסך היוצרים החדש שלה

היצרנית האמריקאית מקווה לגנוב כמה לקוחות מה-Surface Studio של תודות לעלות קצת יותר נוחה, עבור מי שכבר יש לו עמדת עבודה מקצועית זמינה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


קשה שלא להתרשם מהטכנולוגיה והעיצוב של מחשב ה-Surface Studio הביתי אשר הוצג רשמית בסוף השנה שעברה, בדיוק כמו שקשה את תגי המחיר שניתנו לו, עם עלות התחלתית של 3,000 דולר שיכולה גם לצמוח במהירות ל-4,000 דולר ומעלה – כך שאין זה מפתיע לראות נסיונות שונים לספק יכולות דומות ליצירה מבית , אך במחירים מעשיים מעט יותר.

אחד מאותם מוצרים מתחרים שקורצים לעורכי ויוצרי תוכן הוא ה-Canvas 27 החדש של חברת דל, אשר זמין כעת לרכישה רשמית במחיר של 1,800 דולר, עם כוכבית אחת קטנה – זה בעצם לא ממש מחשב.

1,800 דולר זה סביר עבור משטח מגע גדול כל כך?

בעוד שה- Studio הוא מחשב 'הכל באחד' מלא עם חומרת ביניים ומסך שמותאם לעבודה מדוייקת באמצעות עט מגע, ה-Canvas 27 הוא מסך מגע גדול ומשופע שמיועד לשמש משטח עבודה ויזואלי משנה לעמדת עבודה קיימת – ובכך מותאם לנישה קצת אחרת של צרכנים המעוניינים ביכולות ה- Studio, אך כבר מחזיקים בחומרה מודרנית ועוצמתית להתבסס עליה.

בקר השליטה של דל מעורר בנו תחושת דז'ה-וו חזקה

ה-Canvas כן יספק תצוגת QHD בגודל 27 אינץ׳ ועם תמיכה במגע (בדל לא מציינים מה תמיכת עומק הדגימה ומכלול הצבעים של המוצר בינתיים), עם משטחים מוגדלים להניח עליהם את הידיים בזמן עבודה מהצדדים של היחידה, עט מגע בעל ראשים ניתנים להחלפה ו-2,048 רמות לחיצה – ואפילו תוסף בשם totem שנראה ממש כמו ה-Surface Dial של (התביעה בדרך?) שיאפשר לבצע פעולות קונטקסטואליות אנלוגיות במסגרת השימוש.

ה-Canvas 27 הוא לא Studio – אבל הוא מוצר מעניין בהחלט בזכות עצמו, גם ללא השוואות

1,800 דולר הם לא סכום זניח באף קנה מידה בשוק הביתי, אך מדובר בכל זאת בעלות שנמוכה יותר ממשטח העבודה הגראפית המקביל מבית Wacom וכמובן שזולה יותר מהמערכת השלמה שמעניקה – ויהיה מעניין בהחלט לגלות האם דל תצליח לקחת לעצמה קצת מהפופולריות של התחום וליצור בהצלחה קטגוריה טרייה של מוצרים.


תגיות
Back to top button
Close
Close