כונני ה-SSD של מיקרון - כעת במחיר שטרם פגשנו • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

כונני ה-SSD של מיקרון – כעת במחיר שטרם פגשנו

דגמי ה-MX500 הפופולריים ממותג ה- לא מפסיקים להפתיע אותנו – ועתה ניתן לרכוש כונן בתצורת 2.5 אינץ' או בתצורת M.2 מוקטנת בפחות מחצי שקל לכל ג'יגה-בייט של אחסון

כונני ה-SSD ממשפחת המיינסטרים של , או מיקרון בשבילכם, היוו את אחת ההפתעות הנעימות ביותר בחודש נובמבר האחרון בגרסאותיה המקוונות השונות של עם מחירים נמוכים באופן מפתיע ומרשים – ולשמחתנו גם לאחר שימי הבלאק פריידיי והסייבר מאנדיי חלפו המחירים נותרו להיות תחרותיים במיוחד. כעת, משום מקום, אנו מקבלים הוזלה זמנית נוספת עבור גרסאות בנפח 500GB של דגמי ה-MX500, שהופכת את ההתעלמות מהם לפשע של ממש עבור כל חובב חומרה אמיתי.

באמאזון ארצות הברית ניתן לרכוש כעת את הדגמים המדוברים, מהאיכותיים ביותר שקיימים בגזרת כונני ה-SATA המודרניים, במחיר בסיס של 58 דולר בלבד – ומחיר סופי של 65.8 דולר לגרסה בתצורת 2.5 אינץ' מסורתית או 65.15 דולר לגרסת M.2 כולל תוספת המשלוח עד הבית. מחיר של כ-245 שקלים בלבד, שהוא מהנמוכים ביותר שראינו לכונני בנפח חצי טרה-בייט מכל דגם וסוג באשר הוא – על אחת כמה וכמה כשמדובר בדגמים ראויים ממותג בעל מוניטין ארוך שנים.

אם עוד לא שדרגתם את כונן המערכת ממכאני ל- – זו בהחלט הזדמנות מעולה לעשות את הצעד המשמעותי הזה

לא ידוע לנו כמה זמן ישרוד המלאי הקיים עם מחיר החיסול הנהדר הזה – ועל כן אנחנו ממליצים בהחלט לכל מי שטרם רכשו לעצמם את כונן ה- בו הם חפצים לפעול בהקדם, לפני שהכל ייעלם. קניות מוצלחות ושדרוג נעים!

תגיות
Back to top button
Close
Close