כוננים קשיחים פנימיים למחשבים - במחירים שאסור להתעלם מהם • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

כוננים קשיחים פנימיים למחשבים – במחירים שאסור להתעלם מהם

הכתבה המקורית: זקוקים לשדרוג הנפח במערכת הביתית שלכם? זה הזמן לפעול

אחרי שסיפרנו לכם על חיצוניים במחירים מעולים – הגיע הזמן להוסיף לרשימה גם פנימיים משתלמים באופן כביר.

הדגם הכי טוב אותו תוכלו לקבל נכון לעכשיו ללא צורך בתשלום על משלוח או בתשלום על מע"מ הוא ה- Blue, בתצורת 3.5 אינץ' ועם מהירות סיבוב של 5,400 סל"ד, מטמון מובנה של 64 מגה-בייט ונפח 3 טרה-בייט – במחיר סופי של 73.76 דולר, שהם 260 שקלים לערך בהשוואה ל-425 שקלים ויותר לאותו דגם בדיוק בחנויות בארץ ו-370 שקלים ומעלה לכונני 3 טרה-בייט פנימיים באופן כללי בישראל.

לא מדובר בכונן המכאני המתקדם או הזריז ביותר בקטגוריה, אך עם ציון ממוצע של 4.4 מתוך 5 באמאזון בהתבסס על תגובות מכמעט 10,000 רוכשים שונים נראה שהוא עושה את העבודה שלו כראוי, ויהיה טוב מאוד בתוך כונן משני במערכת הביתית או אפילו במערכת ה-NAS הצנועה במשרד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כבר פגשנו בכונני 4 טרה-בייט חיצוניים שירדו אל רמות מחיר של מתחת ל-75 דולר – אבל בתחום הכוננים הקשיחים הפנימיים הגדולים נפח של 3 טרה-בייט הוא הטוב ביותר שניתן לקבל עד עתה ללא צורך בתוספות מע"מ

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

רוצים ללכת על נפח גדול יותר? דגם ה-BarraCuda Compute העדכני של חברת בנפח של 8 טרה-בייט, במהירות סיבוב של 5,400 סל"ד ועם 256 מגה-בייט של מטמון זמין במחיר בסיס של 150 דולר – או 181.72 דולר כולל תוספת מע"מ ומשלוח חינמי. המחיר המקומי המתקבל הוא קצת פחות מ-640 שקלים, וזה דיל פשוט מעולה ביחס למחירים של 1,000 שקלים ומעלה לכל כונן מכאני פנימי בנפח זהה שתמצאו בשוק המקומי.

גם הכונן הזה נהנה מתגובות חיוביות מאוד מצד הרוכשים, עם דירוג משוקלל של 4.4 מתוך 5 בהתבסס על 680 דעות שונות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מהירות הסיבוב היא אמנם רק 5,400 סל"ד והביצועים הם מופחתים באופן יחסי בהתאם אליה – אך עדיין מדובר באחד מהדגמים הכי מוצלחים בסביבה, ובמחיר מרשים לטובה

מצאתם עוד דילים שווים בעולם האחסון? בואו לשתף עם כולם בתגובות!

עדכון: כונן מעניין נוסף במחיר ללא מע"מ (וללא משלוח) הוא ה-WD Red שמיועד ספציפית למערכות הקלטת בעלות היקפי כתיבת מידע גדולים במיוחד ופעילות קבועה בכל שעות היום – דגם בנפח 2 טרה-בייט עם 64 מגה-בייט של דינאמי מובנה ומהירות סיבוב של 5,400 סל"ד נמכר ב-65.07 דולר, כלומר 230 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close