כונן ה-SSD האהוב במחיר שאסור לפספס: Crucial BX500 1TB ללא מע"מ

הכונן הפופולרי מבית מיקרון יורד אל מתחת לרף פטור המע"מ הישראלי עבור נפח טרה-בייט אחד – וזה אומר שהוא משתלם לרכישה באופן בלתי רגיל

ראינו לא מעט כונני SSD בנפח של טרה-בייט אחד יורדים אל מתחת לרף מחיר בסיסי של 75 דולר, שמהווה ציון דרך משמעותי ביותר עבור רוכשים מישראל שכן הוא מבטל באופן רשמי את הצורך בתשלום מע"מ על ההזמנה ובכך הופך אותה לזולה יותר ב-17 אחוזים ברגע אחד – אך ברוב המקרים אלו הם דגמים מיצרניות דרג ב', ולא מקבוצת העילית של חברות שעוסקות גם בייצור בפועל של הרכיבים הנדרשים לפעולת כוננים אלו. עכשיו, באמאזון ארה"ב ניתן למצוא במחיר של 74.99 דולר גם את ה-Crucial BX500, שהוא אחד מכונני ה-SSD הפופולריים ביותר בשוק הביתי בתצורת 2.5 אינץ' ומגיע אלינו מבית מיקרון האמריקאית שאחראית גם על ייצור שבבי ההבזק שבתוכו.

כמו כל הכוננים בתצורת 2.5 אינץ' בשוק הביתי גם דגם זה מוגבל ביכולות ממשק ה-SATA III, ועל כן תקבלו כאן מהירות העברה מירבית של עד 540 מגה-בייט בשנייה בקריאה, לצד נפח פנימי של טרה-בייט אחד ואחריות לתקופה של שלוש שנים בהיקף כתיבה של 33 אחוזים מהנפח הכולל בכל יום – בעלות סופית של 74.99 דולר בלבד, כולל משלוח חינם עד למפתח הדלת. מחיר של 242 שקלים עד 245 שקלים בלבד, לעומת 390 שקלים ומעלה עבור אותו דגם בחנויות בישראל, לא כולל תוספת עבור המשלוח. אם אתם מוכנים להסתפק בטכנולוגיית SATA ולא מוכרחים ללכת על NVMe, לא נותר לנו אלא להמליץ בחום עד ההזדמנות הזו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

גם הדגם בנפח 2 טרה-בייט של ה-Crucial BX500 מוצע כעת במחיר תחרותי מאוד של 159.99 דולר כבסיס, כאשר במקרה הזה יש צורך בתוספת עבור המע"מ – ומתקבל מחיר סופי של 190.74 דולר או 617 שקלים עד 636 שקלים בקירוב. פחות משתלם מההצעה עבור נפח טרה-בייט אחד, אך עדיין מחיר נאה לאלו שזקוקים לנפח גדול ומוגבלים בכמות הכוננים אותם ניתן לשלב במערכת.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon