כוחו של קירור המים: ה-GTX 980 Ti WaterForce של Gigabyte מציע ביצועים אימתניים וקרירות • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

כוחו של קירור המים: ה-GTX 980 Ti WaterForce של Gigabyte מציע ביצועים אימתניים וקרירות

הדגם החדש של Gigabyte עבור ה-GTX 980 Ti, שמציע מערכת מים סגורה מובנית, מרשים מאוד בביקורות הראשונות שלו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם בדגמים מתקדמים של GeForce GTX 980 Ti עסקינו – כדאי שתכירו גם את דגם ה-Extreme Gaming WaterForce הטרי מבית Gigabyte, שהולך בדרכו של ה-Fury X של ומציע מים במערכת סגורה היישר מהקופסא, עם תוצאות טובות מאוד.

לפי ביקורות ראשונות עבור הדגם שמגיעות מאתרים בולטים דוגמת techpowerup ו-guru3d, עולה כי דגם ה-WaterForce של הוא אחד מהמרשימים והאפקטיביים ביותר שניתן למצוא בשוק נכון להיום, כשהוא מתקרב מאוד להצעה של 'השילוש הקדוש' עבור חובבי הביצועים – טמפרטורות נמוכות, עוצמות רעש צנועות וגם ביצועים מתקדמים, בייחוד לאחר מיצוי שלהם על ידי נוספת מעבר לזו שמגיעה מן המפעל.

wtf9 wtf10

קירורי מים סגורים שמותאמים למשתמש 'הפשוט' הם העתיד של שוק כרטיסי המסך?

ה-GTX 980 Ti WaterForce הצליח להגיע לתדרי עבודה יציבים של מעל ל-1,500MHz עבור הליבה ובנוסף מעל ל-8GHz אפקטיביים עבור זכרונות ה-GDDR5, מה שסייע לו להעלות לחלק העליון ביותר של טבלאות הביצועים מבין שלל דגמי ה-GT 980 Ti המסתובבים להם בשוק – וזאת תוך כדי שהוא ממשיך לספק טמפרטורות נמוכות של כ-50 עד 60 מעלות, ורמת רעש של פחות מ-35 דציבל – בדומה מאוד לכרטיסי ה-Fury X מקוררי המים של , אך עם שיפורים של כ-20 אחוזים בממוצע.

wtf3 wtf2

wtf

מקור: techpowerup.com

ה-GeForce GTX 980 Ti Extreme Gaming WaterForce משווק כבר עתה בעבור תג מחיר מומלץ של 720 דולר, אשר גבוה בקרוב ל-100 דולר מכרטיסי ה-GTX 980 Ti הזולים ביותר בקטגוריה. התוספת הזו אולי לא תתאים לכל אחד, וגם עצם העובדה שהכרטיס צורך מקום לרדיאטור (שאולי יהיה השני במארז, בתוספת לרדיאטור עבור קירור נוזלי למעבד הכללי של המערכת) – אך לכל מי שמעוניין בביצועים גבוהים מאוד מבלי להתפשר על עוצמות הרעש שהוא מוכן לקבל ועם טמפרטורות הגיונית, ללא ספק תהיה סיבה לשקול אותו בתור אלטרנטיבה ל- Fury X.

wtf4 wtf5

wtf7 wtf6

מקור: guru3d.com

מה דעתכם? נשמח לשמוע בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close