זה נראה רשמי: הדור הבא של NVIDIA יוצג בחודש אוגוסט (עודכן)

עדכון: אם קיוויתם להצגת דגמי כבר בתערוכת ה-Computex שאוטוטו מתחילה לה – כנראה שאתם צפויים לאכזבה.

מסיבת העיתונאים המקדימה הרשמית של הסתיימה לה לפני דקות אחדות, ובה לא נצפתה שום התייחסות לדור הבא. כשנשאל על כך מנכ"ל החברה בסיומה, הוא הצהיר כי יעבור עוד זמן עד שנראה נוספים לגיימינג, המליץ לכולם להתמקד ולחוות את הפיתוחים בהווה (שאצל החברה מתמקדים בעולמות הבינה המלאכותית והרובוטיקה), והבטיח כי כולם יקבלו הזמנות רשמיות למועד שבו החברה תרגיש כי היא מוכנה להשקתה של Turing, Ampere או – אפילו שם הקוד, כזכור, עדיין נמצא תחת סימני שאלה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכתבה המקורית: כנס Hot Chips הוותיק בקליפורניה יכלול הצגה רשמית לארכיטקטורה העיבוד הגראפי הבאה של מפתחת השבבים – וכעת נותר לתהות מה יקרה ב-80 הימים שמפרידים בינינו לבין המאורע המשמח הזה

ההמתנה הארוכה מאוד (ואולי גם ארוכה מדי) לכרטיסי מסך חדשים לגמרי ממותג ה- מקבלת סוף כל סוף נקודת זמן אחת שעליה ניתן להתבסס – והיא תתרחש במסגרת כנס Hot Chips ה-30 במספר, העוסק בעולם המעבדים והמעגלים המשולבים מאז לידתו אי שם בשנת 1989 ומאורגן בידי ה-IEEE.

אחד המופעים שיתקיימו ב-Hot Chips ב-20 באוגוסט 2018, בהובלתו של נציג סטיוארט אוברמן, קיבל את הכותרת 'GPU הדור הבא של עבור שוק המיינסטרים' ולא משאיר יותר מדי מקום לספקות – מדובר כאן בהצגה טכנית של הבסיס עבור כרטיסי ה- וה- החדשים, שאמנם לא תהיה פתוחה לקהל הרחב בכל רחבי העולם אך בהחלט תתרחש רק בשלב שבו כולם כבר יוכלו לדעת את זהותה ואת פרטיה הכלליים של הארכיטקטורה החדשה, לכאורה תחת שם הקוד Ampere או תחת שם הקוד .

יש תאריך שאחריו נכיר בוודאות את הליבה הגראפית הבאה של , יהיה שמה אשר יהיה

עיתוי זה מהווה חיזוק מסויים לדיווחים אחרים ברשת על כך שכרטיסי מסך חדשים לחובבי הגיימינג בשוק הביתי יגיעו אל החנויות בסוף חודש אוגוסט או בתחילת חודש ספטמבר של שנת 2018, בתיאום עם שלב הייצור המסחרי ההמוני של שבבים גראפיים ראשונים מסוג שצפויים להוות את הבסיס עבור רוב הדגמים החדשים – אך אנחנו בכל זאת מקווים שהצגה 'על הנייר' לכרטיסי הדור הבא תתרחש עוד לפני קו הגמר באוגוסט, במופע מרכזי אחד או אולי במספר פעימות קטנות שינסו לשמור על מידת התעניינות גבוהה לאורך זמן. Computex 2018 – אנחנו מסתכלים עליך.

אולי לצד שבבים ביתיים חדשים נזכה לקבל גם מפת דרכים מעודכנת רשמית, כאשר הקודמת כבר הסתיימה לה מוקדם יותר השנה עם השקת מוצרי ה- הראשונים