יש לכם כונן Evo 840 של סמסונג ומרגישים איטיות? יש סיבה, ויש גם פתרון • HWzone
מחשביםאחסון

יש לכם כונן Evo 840 של סמסונג ומרגישים איטיות? יש סיבה, ויש גם פתרון

באג בסדרת כונני ה- הפופולארית של גורם לירידה משמעותית במהירות הקריאה לאחר מספר חודשי שימוש – וכעת החברה מפיצה עדכון שמבטיח לתקן את המצב

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לפני כשנה שחררה סמסונג את סדרת Evo 840 – סדרת כונני ה- האמצעים בסדרת 840, ומיד הפכה להיות אטרקטיבית במיוחד שכן סיפקה גבוהים ביחס למתחרים במחיר תחרותי במיוחד.

לפני כחודשיים הועלה דיון באחד הפורומים של אתר overclock.net ובו נטען כי כוננים מסדרה זו מאבדים מהביצועים שלהם, ומגיעים למהירויות קריאה הנמוכות אף מאלו של מכאניים. זמן קצר לאחר מכן, משתמשים ברחבי העולם החלו להתלונן על אותה הבעיה, כך שאינו מדובר על מקרה נקודתי.

אותו באג האטה מדובר, מתרחש כאשר הכונן מתקשה לקרוא בלוקי מידע ישנים. הדבר המוזר הוא שמהירויות הקריאה מתחילות לצנוח אך ורק אם בלוקי המידע הללו נמצאים שם יותר מחודש ימים. זו הסיבה שכוננים חדשים אינם סובלים מבעיה זו, אלא מתחילים לפתח אותה רק לאחר מספר חודשים, כאשר ישנן כמויות גדולות של מידע ישן.

afניתן לראות צניחות של מהירות הקריאה בכונן מעל אותם בלוקי מידע ישנים

חברת סמסונג הכירה בבעיה וטוענת כי מדובר בבעיית קושחה בלבד. לפני ימים אחדים שחררה עדכון שאותו ניתן להוריד כאן, וכן מדריך התקנה מורחב. אנו ממליצים לגבות את המידע החשוב לכם על אמצעי אחר למניעת אובדן מידע.

עדכנו אותנו בתגובות האם גם אתם חווים בעיית איטיות זו והאם אותו עדכון קושחה אכן פתר לכם את הבעיה. אם תקלתם בבעיות, עומד לרשותכם דיון בנושא בפורומים שלנו.


תגיות
Back to top button
Close
Close