ימין או שמאל, חלק או מחוספס? העכבר המודולרי הזה מתאים לכולם

Cooler Master מביאה את הגישה המודולרית שלה גם לעולם הציוד ההיקפי

ציוד היקפי בעידן הזה, ובפרט כזה שמכוון אל תחום הגיימינג, הופך למתוחכם וקיצוני באופן שמרגיש מוגזם לעיתים – אז אנחנו בהחלט לא מתנגדים לראות מדי פעם מוצרים שמהווים מעין 'חזרה למקורות', ומנסים לחדש בפשטות ולא באמצעות איפיון-יתר מובהק.

זה בדיוק מה שאנחנו רואים עתה בעבר ה-MasterMouse Pro L, שלמרות שמו הלא-כל-כך ידידותי למשתמש דווקא נראה חביב ופשוט בהחלט, עם גוף פלסטיק שחור שלם שמעוטר בכמה נקודות צבע קטנות והארת RGB שנשאר בחלקו התחתון בלבד, מבלי להאיר את החדר כולו.

נראה טוב, מבלי להתפרע
נראה טוב, מבלי להתפרע

העכבר אמור לספק ביצועים ראויים לרוב סוגי הצרכנים תודות לחיישן PixArt 3360 שמסוגל להגיע לרזולוציות תנועה של בין 400DPI ל-12,000DPI בקפיצות קטנות של 100DPI בכל פעם (שיאפשרו לכל אחד למצוא את נקודת הדיוק המתאימה לו ביותר), כאשר ארבעה כפתורי מאקרו וכפתור 'החלפה' נוסף שמאפשרים יחד שמירת נתונים ל-14 פקודות שונות בהתבסס עליהם אמורים לספק את מרבית חובבי הגיימינג, מבלי להפוך את המוצר למעין 'מיני מקלדת' מוזרה שכזו.

המודולריות עובדת שעות נוספות אצל Cooler Master
המודולריות עובדת שעות נוספות אצל Cooler Master

בנוסף לכל המאפיינים האלו, המאפיין הייחודי ביותר ב-MasterMouse Pro L הוא המודולריות של הגוף שלו – העכבר מגיע עם צמד פאנלים עליונים באורכים שונים, וגם עם צמד רכיבי צד שונים בגימור חלק או מחוספס שביניהם ניתן להחליף בקלות ובזריזות, על מנת לאפשר התאמה מיטבית לכף ידו ולהעדפתו האישית של כל משתמש. זאת בתוספת לעיצוב הבסיסי האמבידקסטרי של העכבר, שמתאים לאלו שמפעילים אותו ביד שמאל ולאלו שמפעילים אותו בימין גם כן.

אם לא די כך, ב-Cooler Master יציעו את התוכניות התלת מימדיות של חלקי העכבר המודולריים באופן חינמי לכל דורש – כך שהמעוניינים יוכלו לבצע בהם שינוים לפי ראות עיניהם ולהדפיס תלת מימדית בצורה עצמאית.

האלמנטים שיגיעו בחבילה לא יספקו אתכם? תוכלו להדפיס לעצמכם עוד
האלמנטים שיגיעו בחבילה לא יספקו אתכם? תוכלו להדפיס לעצמכם עוד

ה-MaterMouse Pro L יהיה זמין לרכישה בעלות מומלצת צנועה יחסית של 60 דולר, שבהחלט הופכת אותו לאחד מעכברי הגיימינג המרעננים ביותר שפגשנו בתקופה האחרונה.

mms3