יום הולדת באיחור קל: העדכון הגדול של חלונות 10 יושק ב-2 באוגוסט • HWzone
מחשביםמערכות הפעלה

יום הולדת באיחור קל: העדכון הגדול של חלונות 10 יושק ב-2 באוגוסט

עדכון בבלוג הרשמי של מיקרוסופט חשף את תאריך ההשקה ל-Anniversary Update של 10, ואז הוסר

11 חודשים של זמינות חינמית עבור חלק גדול מהמשתמשים (לצד לחצים והצקות בלתי פוסקים) סייעו למערכת החלונות 10 החדשה לשבור את כל השיאים בשוק, ולצבור מעל ל-300 מיליון מחשבים שבהן היא מותקנת, לנתח שוק של בין 15 ל-20 אחוזים מיקום ה-PC כולו. כל זה עתיד להשתנות במידה בלתי מבוטלת בעוד כחודש מהיום, כשבמיקרוסופט יעמדו בהצהרה המקורית שלהם ויפסיקו להציע את הגירסה החדשה כשידרוג חינמי לבעלי 8 וחלונות 7 (במקום זה תהיה זמינה גירסת Home במחיר של 120 דולר) – ומה שיסמל את השינוי האסטרטגי הזה יהיה עדכון חדש ומאסיבי העונה לשם המתבקש Anniversary Update.

אם להתבסס על פוסט בבלוג הרשמי של ענקית התוכנה, שעלה למספר שעות ולאחר מכן הוסר (חשיפה מוקדמת מדי או מנגנון לייצור התעניינות ובאזז מוגברים?), העדכון החדש והגדול ביותר מאז שהושקה חלונות 10 ינחת אצלנו ב-2 באוגוסט 2016, כלומר כמה ימים לאחר שמערכת ההפעלה תחדל להיות חינמית באופן רשמי.

wan

כמה מהשידרוגים המשמעותיים ביותר בגירסה החדשה אמורים להיות Ink, שיוסיף שימושיות ויכולות רבות עבור עטי מגע במערכת, שיפורים ל- Hello שיאפשרו לבטל את נעילת המחשב באמצעות הסמארטפון שלכם ולבצע התחברות לאתרים שונים בעזרת אמצעי זיהוי ביומטריים, שידרוגים ליכולותיה של העוזרת האישית Cortana שתוכל לפעול בצורה מצומצמת גם כשהמחשב נמצא במצב נעול, תוספת של הרחבות (Extensions) עבור ה-Edge לכלל המשתמשים, יכולת להפעיל את המכשיר הנייד שלכם בטכנולוגיית ה-Continuum כחלון-בתוך-חלון על גבי מסך המחשב הביתי, שינויים לממשקים הכלליים שידרשו פחות הקלקות וגלילות מיותרות בכדי להגיע למידע שאתם זקוקים לו ועוד.

wan1

האם המעבר למודל בתשלום מלא לאחר תקופה בה כולנו התרגלנו לרעיון החינמיות יסייע לחלונות 10 למצות את מאגר המשדרגים הקיים, או יהיה כחרב פיפיות שיפגע קשות בהמשך אימוצה של המערכת בעולם הביתי בטווח הרחוק יותר? בקרוב נגלה.

wan3

תגיות

7 תגובות

  1. עדכון מיותר לגמרי את מי זה מעניין הקורטנה הזאת והעט ???

  2. עיקר השיפור הוא במנוע של Edge.
    שלפני העדכון קיבל ניקוד של 453 ועכשיו מקבל 474.
    בHTML5TEST.COM
    שיפור משמעותי מאוד! ועכשיו לדפדפן של מיקרוסופט כבר אין בעיות תאימות עם אתרים.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close