טכנולוגיית NVIDIA GRID תשמש את שרות המשחקים בענן

טכנולוגיית NVIDIA GRID תשמש את שרות המשחקים בענן Playcast
 
NVIDIA הכריזה כי טכנולוגיית GRID תשמש את שרות המשחקים מבוססי הענן של  Playcastהמוצעים ללקוחות חברת הטלקוםBouygues Telecom , אשר מספקת שרותי , וטלוויזיה בצרפת. השרות זמין למשתמשים בטלוויזיות המחוברות למכשיר ה-Bbox Sensation. היום מוצעים כבר 50 משחקים בשרות.
 
טכנולוגיית NVIDIA GRID מבוססת על כרטיסים גרפיים מתקדמים – GRID GPUs אשר מבוססים על טכנולוגיית ה Kepler, כשלכל אחד מהם יש שתי ליבות גרפיות ושבב מקודד אחד. הלוח המתקדם ביותר הנקרא GRID K2 מספק 3,072 ליבות CUDA וביצועי Shader ברמה של 4.7 טרה-פלופס.

הכרטיסים הללו מאפשרים לספקיות המשחקים אפשרות להזרים משחקים ברמה גרפית גבוהה במיוחד על גבי הרשת, כאשר היחידה המקודדת בכרטיסי ה-GRID מקודדת את הפלט הגרפי לווידאו ויחידה מפענחת במכשיר הלקוח מבצעת את פענוח הווידאו בזמני גישה נמוכים במיוחד. זו מאפשרת קידוד ופענוח של תמונה תוך 10 מילי שניות, כך שהמשתמש מרגיש שהוא משחק על מחשב עוצמתי במיוחד. ניתן לקבל את הזרמת המשחק בכמעט כל מכשיר בשוק, החל מהמחשב האישי או הטלוויזיה שבביתכם ועד לטאבלטים וסמארטפונים.
 
"NVIDIA ו-Playcast מספקות מערכות מבוססות עם גבוהים למשחקים. Bouygues Telecom מציעה שירותי משחקים חדשניים המאפשרים חוויה נהדרת לכל 1.5 מיליון הלקוחות", אמר פראנק אביסירה, ראש מחלקת שרותי טלקום ותוכן ב-Bouygues Telecom.
שרתים עתירי ביצועים המבוססים על טכנולוגיית של NVIDIA Grid מסוגלים להתמודד עם כל העיבוד של שירות המשחקים. תוכנת ה-Playcast משמשת להזרמת תוכן ממרכזי הנתונים של Bouygues Telecom ללקוחות.
 
"שרות המשחקים מעמיד את Bouygues Telecom בחוד החנית של טכנולוגיית המשחקים. הזרמת משחקים מענן היא הדרך הקלה ביותר להנות ממשחקים על כל מכשיר. זוהי הדרך שבה נשחק בעתיד", אמר פיל איסלר, מנהל שרותי משחק בענן ב-NVIDIA.

משחקי Bbox כבר משרתים מאות אלפי שעות הזרמה מאז ההשקה בשנה שעברה. הרחבת המערכת בעזרת NVIDIA GRID תאפשר לחברת הטלקום להיות מוכנה לשיא השימוש בעונת החגים ולהמשך הצמיחה בשנה הבאה.