חלונות 10 תהיה זמינה לרכישה גם בפורמט כונן USB

רובנו יזכה לשדרוג חינמי לחלוטין לחלונות 10 ולא יזדקק לדאוג לעניינים אלו, אבל מי שמתכננים לרכוש לעצמם גירסה פיזית מקורית של מערכת ההפעלה החדשה, עשויים למצוא את עצמם תוהים מה יש להם לעשות עם התקנה על בסיס דיסק , בעידן בו מדיות וכוננים אופטיים הם בגדר חיה בסכנת הכחדה. ובכן, מסתבר שהתשובה היא מתבקשת מאוד – כונני .

בהמשך לדיווחים מוקדמים יותר בנושא, באמאזון צצו להם דפי הזמנה מוקדמת למערכת החלונות 10 בגירסאות ה-Home וה-Pro – בפורמט של כונן פיזי עם ההתקנה, ובכך אנחנו מקבלים אישור מעשי לכך שהדור הנוכחי יהיה הראשון בו נוכל לבחור בין מדיה אופטית למדיה Flash עבור התקנת המערכת שלנו.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


צעד מבורך בהחלט מצידה של מיקרוסופט, אך לא הכל ורוד – אם להסתמך על המחירים של אמאזון, גירסאות כונני ה-USB יהיו יקרות, באופן בלתי מבוטל, מגירסאות ה-DVD הישנות והטובות – 120 דולר לעומת 100 דולר במסגרת גירסת ה-Home הפשוטה, ו-200 דולר לעומת 140 דולר בלבד בגירסת ה-Pro. ממש לא ברור מהי הסיבה להפרשים גדולים אלו, ולנו לא נותר אלא לקוות כי מדובר בשגיאה תמימה ולא בעוד דרך להרוויח על גבם של מי שלא תהיה לו אפשרות לבחור במוצר אחר וזול יותר.

wtous2wtous1

קישורים נוספים: