אפל עתידה לחשוף נייד MacBook Air מוזל בקרוב

ברשת מעריכים כי היצרנית האמריקאית מעוניינת לחזור ולמכור מחשבים בתג מחיר תלת-ספרתי במטרה להגדיל את נתח השוק

רכישת מחשבים ממשפחת ה- הייתה מאז ומתמיד עסק יקר למדי, אך העניין הפך ליקר אפילו יותר במהלך השנתיים האחרונות עם חזרתו של ה- בגלגול יוקרתי יותר וביטולה של גירסת ה-11.6 אינץ' עבור ה- Air, שיחד הפכו את דגם ה-13 אינץ' של משפחת ה-Air להצעה הזולה ביותר במותג – בתג מחיר שמתחיל מ-1,000 דולר (או 999 דולר, אם מתעקשים).

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


האם בכל זאת יש תקווה? לפי דיווח באתר digitimes והערכות עדכניות של קבוצת חקר השוק KGI Securities, באפל מתכננים לרענן סוף סוף את סדרת ה-MacBook Air במהלך הרבעון השני של 2018, כלומר מתישהו בין החודש הבא לחודש יוני, עם ומסכים עדכניים ובעיקר דגם התחלתי שיהיה זול יותר מאלו הנמכרים כיום.

דגם ה-11.6 אינץ' כנראה לא יחזור השנה, או בכלל – אבל תג המחיר ההתחלתי הסביר שלו כן צפוי להפוך לאפשרות מעשית

הגורמים משערים כי לא נראה קאמבק של גירסת ה-11 אינץ' הקטנה, אך כן נראה גירסה מוזלת של ניידי ה-13 אינץ' הדקים והקלים, כאשר בשלב הזה עדיין לא ברור האם תהיה זו הוזלה למחיר של 900 דולר (899 דולר) שהיה הכי זול בעבר או לרמה נמוכה אף יותר. דבר אחד כן ברור: באפל שמו לעצמם למטרה להשיג צמיחה של מעל 10 אחוזים בהיקף מכירות המחשבים הניידים בשנה הקרובה, וזה בחלט לא יהיה פשוט בשוק אשר צפוי להצטמצם בעתיד הנראה לעין, ולא להיפך.

סדרת ה- Air סבלה מהזנחה בלתי מוסברת בשנים האחרונות לטובתה של משפחת ה-Pro היקרה והיוקרתית – אולי בעוד כמה חודשים נראה תיקון של המצב הזה

מה יהיה תג המחיר בו תשקלו רכישה של Air חדש לעצמכם, אם בכלל? בואו לשתף אותנו בתגובות.