חיזוק לכרומבוק: כל מחשבי ה-Chrome OS החדשים יגיעו עם תמיכה בכל אפליקציות האנדרואיד • HWzone
מחשביםמחשבים ניידיםמערכות הפעלה

חיזוק לכרומבוק: כל מחשבי ה-Chrome OS החדשים יגיעו עם תמיכה בכל אפליקציות האנדרואיד

המאפיין המעניין ביותר של מערכת ההפעלה המקוונת מבית מקבל זריקת מרץ משמעותית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בזמן שאפל ויצרניות מחשבי ה-PC השונות נלחמות על הבכורה בשוק הגבוה והיוקרתי, בשוק הנמוך העניינים ממשיכים כסדרם כשדווקא מערכת ה-Chrome OS החינמית של ממשיכה לצבור את התאוצה שלה, עם מחירים שקשה להילחם בהם ומגוון שמתפתח ומתעצם כמעט מדי יום.

עוד סיבה להצלחה הנשמרת הזו של המערכת המבוססת על שירותי ענן מקוונים מגיעה לכאורה תודות ליכולת החדשה להפעיל את אינספור האפליקציות שפותחו עבור מערכת האנדרואיד, היישר דרך חנות ה-Play Store של , כאילו אין כל הבדל בין שתי מערכות ההפעלה הללו.

אותו ה-Chrome OS, אבל עם הרבה, הרבה יותר ותוכנות

היכולת המעניינת הזאת שמרחיבה לאין שיעור את מספר היישומים הזמינים עבור OS הושקה לראשונה לפני כמה חודשים, עבור דגמים ספציפיים מאוד שמריצים אותה, אבל עכשיו בגוגל מרגישים בשלים לפריסה רחבה יותר, ומכריזים כי מהיום כל מחשב OS חדש יושק עם יכולת זו היישר מהמפעל. זו אמנם לא אינדיקציה לכך שגם כל (או אפילו רוב) הדגמים העכשוויים יקבלו את התוספת, אבל מעכשיו תוכלו לדעת שכל שגם עדכני שאותו תחליטו לרכוש יתמוך באפליקציות האנדרואיד, מה שאמור להוות סיבה לגיטימית בהחלט לשדרוג או לרכישה ראשונית למספר לא קטן של משתמשים.

התוספת שתגרום למחשבים הניידים הזולים להמשיך ולהשתדרג ברמת החומרה שלהם?

ברור כי לא כל היישומים שניתן למצוא בחנות האפליקציות של גוגל מותאמים לעבודה במערכת שמבוססת על ריבוי , עבודה עם ממשק של עכבר ומקלדת וברזולוציות המגוונות שזמינות עבור OS, אך כל זה לא אמור למנוע מחלק גדול מהן לעבוד כראוי, ובכך לספק הצדקה לעובדה שאנו ממשיכים לראות מחשבי OS עוצמתיים ומתקדמים יותר ויותר מגיעים למדפי החנויות.

ניידים עדכניים, כמו זה ההיברידי שהציגה ב-CES 2017, יגיעו עם תמיכה באפליקציות היישר מהקופסה

אז האם זה אומר ששנת 2017 תהיה שנת הפריצה האמיתית של OS? בעוד זמן מה נוכל לבחון ולהחליט.


תגיות
Back to top button
Close
Close