חיבור Bluetooth ל-iPod

iPOD. יש שאלות? אם כן, לא ברור איפה הייתם בשנה האחרונה. ה-iPod הוא נגן ה-MP3 מבוסס ההארדיסק הכי פופולרי בארה"ב, והפך להיות כבר שם נרדף לנגן MP3 (מעין "ג'יפ" למכוניות שטח או "פריג'ידר" למקררים אם תרצו). iPod ומוצריו הנלווים נפוצים יותר מכל הנגנים המתחרים בקלות. גם בארץ התופעה לא פסחה, וניתן לראות כבר מספר לא מבוטל של iPod מחוברים לצעירים, זקנים וטף.
חברת Belkin, המתעסקת במוצרי צד שלישי בעיקר, לקחה את הנוחות של ה-iPod וחיברה אותה באופן אלחוטי למערכת הקולנוע הביתי שלכם, או סתם לאיזה סטראו שיושב אצלכם בבית. למוצר הזה קוראים TuneStage והוא פועל כך: בעזרת משדר ומקלט בטכנולוגיית Bluetooth, תוכלו לשדר את השירים שלכם (באיכות טובה לפי החברה) ישר אל מערכת הרמקולים שלכם למרחק של עד 9 מטרים (שוב, על פי נתוני היצרן). יותר מזה, ה-iPod ישמש גם כשלט למערכת עצמה בזמן שהוא יהיה מחובר. מה שהכי נהדר בכל הסיפור הזה, שהוא נייד לגמרי כמובן. כך שלקחת את ה-iPod ולחבר אותו אצל חבר, הופך להיות עניין מאוד קל ונוח.
המוצר צפוי להכנס לייצור המוני כנראה לקראת סוף 2005 ומחירו עדיין לא נקבע. בזמן כתיבת הכתבה, עוד לא שוחררה תמונה של המוצר.