חוגגת 50 בסטייל: AMD תשיק גרסאות חגיגיות למוצריה • HWzone
מחשביםמעבדיםכרטיסי מסך

חוגגת 50 בסטייל: AMD תשיק גרסאות חגיגיות למוצריה

מפתחת השבבים האדומה עומדת לפצוח בחגיגות היובל להיווסדה עם גרסאות בלעדיות עבור ה- VII, מעבד ה- 7 2700X ועוד

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


היו ימים בהם היה לנו חשש אמיתי ליכולתה להמשיך להתקיים, אך לשמחתנו הם חלפו ומרגישים כמו עבר רחוק כעת – חברת AMD חוגגת חמישים שנות פיתוח (ובעבר גם ייצור) שבבים מכל הסוגים והמינים, והדבר יבוא לידי ביטוי בכמה מוצרי אספנים במהדורה מוגבלת.

שמועות ראשונות אודות דגמי 50th Anniversary ייחודיים צצו כבר לפני כמה שבועות, ועתה אנחנו יודעים כי עצמה תשיק גרסאות מיוחדות עבור מעבד ה-Ryzen 7 2700X המתומן המוביל ועבור כרטיס ה- VII הנדיר גם כך. באופן די מפתיע נראה כי הגרסה המיוחד של המעבד לא תספק תדרי עבודה מוגדלים או כל שיפור ביחס לגרסה הסטנדרטית – יהיה מדובר רק במארז בעל עיצוב שונה בגווני זהב ושחור ובחתימה של מנכ"לית החברה ליסה סו שתיחרט בלייזר על חיפוי המגן של המוצר. במילים אחרות, מוצר שיהיה מיועד בעיקר לאספנים, ופחות לחובבי מירביים שמחבבים את המחנה האדום.

האחד חתום ובגווני שחור וזהב – והשני אדום לוהט
מקור התמונות: videocardz.com

טרם ידועים לנו הנתונים הטכניים של דגם ה-Radeon החגיגי, אך נראה סביר להעריך כי גם הוא יהיה מעוטר באופן ייצוגי (בחיפוי בעל גוון אדום בוהק) וללא שיפורים טכנולוגיים מעבר לכך – כאשר עוד ידוע לנו כי כמה משותפותיה הוותיקות של מכינות אף הן גרסאות מיוחדות למוצריהן בכדי לחגוג את האירוע.

כרטיס המסך הכי נאה בדור ה-Polaris?

חברת Sapphire, אחת השותפות המרכזיות והחשובות ביותר של AMD בעולם העיבוד הגראפי, תציע גרסה מוזהבת נאה למראה של דגם ה-Radeon RX 590 Nitro Plus שלה שתכלול גם הארת RGB מובנית במאווררים שלו (במחיר שווה ערך ל-300 דולר בשוק היפני) – ואילו Gigabyte תספק גרסה מיוחדת של לוח ה-X470 Aorus Gaming 7 Wi-Fi שלה, שיכלול פאנל ייעודי בעל הארה צבעונית.

לום אם מתקדם בגרסה יוקרתית וצבעונית קצת יותר

תחילת חגיגות היובל עתידה להתחיל רשמית ביום רביעי בשבוע הבא (ה-1 במאי) – כך שסביר להניח כי נקבל יותר פרטים טכניים, ואולי גם עוד מוצרים צבעוניים מעוד יצרניות, החל מהתאריך הזה. נמשיך לעקוב ולספר לכם!

מכורים למוצרי AMD? לוח האם של יעזור לכם לוודא שכולם יודעים זאת היטב


תגיות
Back to top button
Close
Close