חדש: עמדת Thunderbolt 3 חיצונית זעירה עם GeForce GTX 1060 • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

חדש: עמדת Thunderbolt 3 חיצונית זעירה עם GeForce GTX 1060

גם מותגי GALAX ו-KFA2 של הסינית מצטרפים אל טרנד שיפור הביצועים הגראפיים במחשבים המצויידים במחבר המתקדם מבית אינטל

עם תחילת הדרך עבור עמדות עיבוד גראפי חיצוניות שמתבססות על חיבור ה- 3 בכדי לספק תוספת ביצועים משמעותית למחשבים נייחים וניידים מסוגים שונים, נראה היה כי הבחירה הרווחת של ספקיות בפתרונות בתחום היא להעניק למשתמשים מארז גמיש ככל הניתן, שיוכל להכיל מגוון רחב ככל האפשר של שמהם המשתמש יבחר בכוחות עצמו, ואף ישמור על פוטנציאל לשדרוג עתידי – אך כעת נראה כי יש יותר ויותר יצרניות שמנסות לפנות לקהל עממי וגדול יותר באמצעות מוצרים קומפקטיים וידידותיים יותר שניתן להפעיל היישר מהקופסה, ללא שום תוספות והרכבות.

התוספת העדכנית לאסכולה זו היא מארז ה-SNPR של חברת , אשר ישא את שמות מותגי הגיימינג שלה KFA2 ו-GALAX (בתלות בשוק בו ישווק המוצר) ויהיה ככל הנראה הקטן ביותר בתחומו עד כה, עם משקל של פחות מ-1.4 קילוגרם ונפח כולל של פחות מ-1.9 ליטר.

מתכתי וזעיר – באופן יחסי

מארז ה-SNPR מאופיין בגוף מתכתי כסוף ואלגנטי למדי אשר פותח ביחד עם יצרנית המארזים הפופולרית SilverStone, והוא כולל כרטיס GeForce GTX 1060 עם 6 ג׳יגה-בייט של אשר פותח באופן ספציפי למוצר, וקטן אף יותר מכל כרטיסי ה-Mini-ITX השונים שמוצעים בשוק עם אורך כולל של 14.5 סנטימטרים.

מוותר על רכזת חיבורים נוספים בכדי לספק מימדים ותג מחיר תחרותיים יותר

ה-SNPR אינו כולל חיבורים נוספים פרט לאלו של כרטיס המסך עצמו (עם HDMI 2.0 אחד, DVI-D אחד ו-DisplayPort 1.4 אחד בגודל מלא), מחבר מתח לספק כוח חיצוני בהספק 230 וואט וכניסת 3 עבור המחשב שיהנו משירותיו כמובן. מינימלי ככל האפשר, בכדי לספק את המימדים שהופכים אותו לנייד במיוחד.

מעגל מודפס ממוזער ומערך ייחודי

המארז של יגיע אל החנויות ברחבי אירופה במהלך השבועות הקרובים, מצוייד במחיר מומלץ רשמי של 500 יורו אשר גבוה פי 2 לערך ממחירו של כרטיס GTX 1060 סטנדרטי לשילוב במארז מחשב נייח. אז האם זה הפתרון האולטימטיבי לאלו שרוצים כוח עיבוד נוסף למספר מחשבים שונים שנמצאים אצלם בבית או במשרד, או שיש עוד לאן לשאוף בכל הנוגע למימדים, יכולות ומחיר? שתפו אותנו.

גדולים עם אפשרות להתאמה אישית ושדרוג עתידי או קטנים עם חומרה מובנית – מה עדיף?

תגיות
Back to top button
Close
Close