חברת Zotac חוגגת יום הולדת עם המיני מחשב העוצמתי ביותר בעולם • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

חברת Zotac חוגגת יום הולדת עם המיני מחשב העוצמתי ביותר בעולם

מפתחת החומרה ממקאו נמצאת בסביבה כבר עשור, ובוחרת להזכיר לנו את זה באמצעות מחשב ה-Magnus EN1080 האימתני

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מחשבי ה-Magnus של חברת זוכים להתעניינות בלתי מבוטלת מאיתנו כבר זמן מה, תודות ליכולת המרשימה לדחוס חומרה מתקדמת לגיימינג במארזים מעוצבים וקומפקטיים במיוחד – ואם להתבסס על קצב ההשקה המתגבר שלהם בזמן זה, מסתמן שאנחנו לא היחידים שמתעניינים בהם בשוק.

אחרי מחשב ה-Magnus EN980 אשר הצליח לדחוס כרטיס מסך שלם מסוג GTX 980 במחשב בעל נפח של פחות משישה ליטר, מגיע גם ה-Magnus EN1080 לרגל חגיגות העשור להיווסדה של היצרנית – אשר משלב את כרטיס ה- GTX 1080 במעטפת בעלת מימדים זהים, ליצירתה של מפלצת גיימינג קובייתית ביתית מרשימה.

mgs
ממשיכה לשכלל את קטגוריית המחשבים הנייחים הזעירים

ה-Magnus EN1080 משלב את כרטיס המסך המוביל של ממשפחת ה-GeForce (בגירסתו הניידת, שמספקת ביצועים זהים כמעט לחלוטין לזו הנייחת) יחד עם מעבד i7-6700 מרובע ליבות שולחני, ומערכת מים קומפקטית במיוחד במעגל סגור שמאפשרת לשני המוצרים להתקיים ולפעול בצורה תיקנה במרחב הקטן שניתן להם.

mgs2 mgs1

מגוון גדול של יציאות שמותאם במיוחד לעולם המציאות המדומה

עוד תמצאו במחשב צמד יציאות DisplayPort 1.3 עם תמיכה בתצוגת 4K, שלוש יציאות HDMI 2.0 עם תמיכה 4K (שמבטיחים כי המחשב מותאים לפעול עם משקפי תלת המימד הזמינים בשוק), ארבעה חיבורי USB 3.0 Type A, חיבור USB 3.1 Type A אחד, חיבור USB 3.1 Type C מוקטן סימטרי אחד,  קורא כרטיסי SD, צמד חיבורי Gigabit Ethernet, כרטיס רשת מובנה תומך 802.11ac עם מערך של 2 אנטנות קליטה ו-2 אנטנות שידור, קישוריות Bluetooth 4.2, צמד כניסות מתח DC לאספקה וגם צמד חריצי מסוג SODIMM עם תמיכה בנפח זכרון מירבי של 32GB, לצד מקום לכונן 2.5 אינץ' אחד וכונן M.2 אחד.

מערכת קירור ייחודית ומעניינת שאמורה לאפשר פעולה בטמפרטורה סבירה ובעיקר בשקט
מערכת ייחודית ומעניינת שאמורה לאפשר פעולה בטמפרטורה סבירה ובעיקר בשקט

טרם ידוע כמה בדיוק יעלה מחשב ה-EN1080 העוצמתי, אך אם לקחת בחשבון תג מחיר של כ-1,200 דולר שאותו קיבלה המפלצת הקודמת של Zotac, ה-Magnus EN1070 שכוללת כרטיס מסך מדגם GeForce GTX 1070, ניתן להניח כי הדגם החדש יעלה לכל הפחות 1,500 דולר ואף יותר מכך – באופן שדומה למחשבי גיימינג מתקדמים הכוללים את אותו כרטיס המסך. שווה או מגוחך ויקר הרבה יותר מדי? כנראה שזה תלוי בעיקר ברצון שיש לכם לרכוש ולהרכיב מחשבים באופן עצמאי, כאלטרנטיבה לרכישה של מוצר שדורש מעט מאוד הכנות עצמיות לפני שהוא מוכן לספק לכם גיימינג איכותי באריזה ממוזערת.

mgs6 mgs4

כיאה למוצר גיימינג אמיתי, ה-Magnus EN1080 כולל כמה אלמנטים מוארים שאת גווניהם ניתן להתאים אישית באמצעות תוכנה ייעודית


תגיות

2 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close