חברת Cougar מציגה מארז צעקני

6 תגובות
חברת Cougar מציגה ספקי כח, מקלדות, מאווררים ומארז עם תאורה אדומה צעקנית
בניגוד לטרנד העכשווי, חברת Cougar מציגה ספקי כח לא מודולריים, כאשר כל הכבלים יהיו מפוזרים במארז, ללא תלות בשימוש שלכם בהם. סדרת ספקי ה-GS-X מגיעה עם תקן Gold 80 Plus ועם הספקים של עד 600 וואט. ככל הנראה, יהיה אלה ספקים תקציביים ולא יעלו יותר מדי. ספק ה-PTX של החברה מיועד לפלח הגבוה יותר ומגיע בצבע לבן וגריל אדום. הוא מגיע עם הספק של 700 וואט ותקן Platinum 80 Plus. הספק מדליק את המאוורר רק כשהוא מגיע לצריכת מתח של כ-175 וואט. עד אז, הוא יכול לעבוד גם ללא הפעלת המאוורר.
לצידם של ספקי הכח, הוצגה גם סדרת מאווררי ה-Vortex של החברה של החברה בגדלים שונים.
בנוסף, הציגה החברה מבחר מקלדות המיועדות לגיימרים. סדרת המקלדות נושאת את השם Attack X ומציעה מקלדות מכניות עם כל סוגי המקשים המכניים – אדום, שחור, חום וכחול. בתמונות תוכלו לראות מקלדות עם מקשי Cherry MX, כאשר התאורה האחורית מותאמת לצבע סוג המקש. למרבה הצער, אין במקלדות האלה שום דבר מיוחד והחברה תצטרך לתמחר אותן בצורה אטרקטיבית למדי על מנת להתחרות בשוק בארץ.
המוצר המעניין ביותר הוא מארז ה-Challenger. מארז בתצורת Mid-Tower עם עיצוב חיצוני צעקני במיוחד. לנו הוא נראה כמו עיצוב חיצוני של למבורגיני. כפתור ההדלקה של המחשב ממוקם בחלקו העליון של המארז, מתחת לכיסוי פלסטיק אדום, בדיוק כמו כפתורי שיגור טילים גרעיניים. מעל הכפתור הזה ממוקם חיבור SATA חיצוני לחיבור בלי הצורך לפתוח את המארז.
המארז מרווח למדי, בעיקר בגלל מגירות 2.5 אינצ' פנימיות שניתן להזיז או אפילו להוציא לחלוטין במידה ואתם צריכים את החלל הנוסף. כמו כן, במארז יש מקום ללא פחות מ-7 מאווררים – שניים מקדימה, שניים בגג, אחד מאחורה, אחד למטה ואחד בדלת. ישנם פילטרים לסינון אבק על דלת המארז ובתחתיתו אשר ניתנים לפירוק בקלות לצורך ניקוי.
המארז יגיע בצבע לבןף שחור וכתום.