זמן קניות: קירור מים כפול במחיר נטול מע"מ

אמאזון מספקת לנו עוד כמה מבצעי חומרה איכותיים בימים עמוסים אלו

לא פשוט לחשוב על קניות של רכיבי חומרה חדשים כשנגיף הקורונה מאיים להתפרץ ולהכניס את כולנו לבידוד ביתי – אך בענקית הקניות המקוונת ממשיכים לשדר לנו עסקים כרגיל עם עוד מחירי מבצע שקשה לסרב להם.

מעוניינים בשדרוג מערכת הקירור במחשב שלכם מקירור אוויר לקירור מים במעגל סגור מבלי לקרוע את הכיסים? ה-Cooler Master MasterLiquid LC240E כאן בשבילכם עם תג מחיר סופי של 64.99 דולר כולל משלוח עד הבית וללא תוספת עבור מע"מ, מצוייד ברדיאטור 240 מילימטרים עם צמד מאווררי 120 מילימטרים שמסייעים בפיזור החום וכוללים הארת RGB מובנית, ובתוספת בקר פיזי לשליטה על מצבי ההארה השונים ללא צורך ביישומי תוכנה.

כ-230 שקלים כולל עמלת ההמרה הצפויה – בהשוואה למחירים של 300 שקלים והרבה יותר עבור קירורי מים דומים עם רדיאטור כפול בחנויות המקומיות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

הטבת המשלוחים החינמיים של אמאזון הופכת רכישה מקוונת של אמצעי קירור למשתלמת באופן יוצא מגדר הרגיל – במיוחד כאשר העלות נמוכה מרף הפטור הישראלי ממסים

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

זקוקים לעכבר גיימינג עדכני? תוכלו למצוא את ה-Razer Viper הטרי בגרסתו החוטית, עם עיצוב אמבידקסטרי לשימוש נוח ביד שמאל או ביד ימין, משקל מינימלי של 69 גרם בלבד, הארה צבעונית מובנית ב-16.8 מיליון גוונים ושמונה כפתורים שונים שניתנים לתכנות – במחיר סופי של 59.99 דולר או 210 שקלים לערך, לעומת 360 שקלים ומעלה בישראל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

עכבר נאה מבית טוב – במחיר הנמוך ביותר שלו עד עתה

רוצים גם מקלדת גיימינג? דגם ה-Huntsman הייחודי של Razer עם מנגנונים אופטו-מכאניים שמיועדים להיות זריזים ומדוייקים ביותר, וכמובן גם הארת Razer Chroma צבעונית ניתנת לשליטה והתאמה אישית, נמכרת במחיר 113.71 דולר כולל מסים ומשלוח עד לפתח הבית – קצת פחות מ-400 שקלים לעומת מחירים של 470 שקלים ויותר כאן בארץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

חושבים שמקלדות עם מנגנונים אופטיים הן העתיד? יש לכם הזדמנות טובה להתחדש באחת מהנציגות הבולטות של הטכנולוגיה

לקינוח, יש גם אוזניות חוטיות צנועות המותאמות למחשבים אישיים ולקונסולות של מיקרוסופט, סוני ונינטנדו – דגם ה-Kraken X קל המשקל של Razer בגוון שחור נמכר בעבור 39.99 דולר בלבד עם זכאות למשלוח חינם, כך שעם תוספת מוצר או מוצרים נוספים במחיר של 10 דולר או יותר תוכלו לקבל אותו בעבור כ-140 שקלים במקום 215 שקלים ומעלה בחנויות הישראליות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon