זמן לעדכן: חורי אבטחה במנהלי ההתקנים של NVIDIA • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

זמן לעדכן: חורי אבטחה במנהלי ההתקנים של NVIDIA

יש בבעלותכם כרטיס ממשפחת , או אף Tesla? זה הזמן הנכון להתקין את גרסה 430.64

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מנהלי התקנים חדשים עבור כרטיסי מסך מושקים לעתים תכופות, כאשר כלל לא בטוח כי רוב המשתמשים טורחים לעקוב אחרי ההתפתחויות ולעדכן את החומרה שברשותם באופן מיידי. עם זאת, לפעמים נראה כי יש עדכונים חשובים משמעותית מאחרים – וכזו היא גרסת 430.64 החדשה שזכתה לאישרור ה-WHQL (ר"ץ Quality Hardware Labs) של וזמינה עתה ברשת עם תיקונים אשר מיועדים למנוע הן פגיעה אפשרית בביצועים והן פרצות .

מנהל ההתקן כולל, כמו תמיד, פרופילים המותאמים לכותרים חדשים בולטים שהושקו זה עתה כדוגמת Rage 2, World War Z וגם Total War: Three Kingdoms, לצד עדכונים קלים שנועדו לפתור בעיות טכניות שדווחו במשחקים אחרים כמו Hitman 2 ו-Shadow of the – אך בנוסף לכך כולל העדכון גם פתרון לבעיה בלתי צפויה שנוצרה לה בגרסת 430.39 שהוצגה לפני כמה שבועות, במסגרתה תהליך בשם nvdisplay.container.exe הביא לצריכה גדולה של משאבי עיבוד באופן קבוע בחלק מן המערכות. בין אם חוויתם את הבעיה הזו ובין אם לא, מוטב לא לקחת סיכון ולעדכן בכדי לישון קצת יותר טוב בלילות.

יש עדכונים רבים לכרטיסי מסך – אך העדכני ביותר חשוב ומשמעותי יותר מרובם, אז לא כדאי להתעלם ממנו

לקינוח, גרסה 430.64 כולל פתרון לשלוש חולשות אבטחה שונות שהתגלו ופורסמו לאחרונה, ומקורן בקבצים הנוצרים במערכות הכוללות את מוצרי החומרה של – חולשה אחת שמותירה משתנים בלתי מסונכרנים בעזרתם ניתן לבצע התקפות מניעת שירות או אפילו לקבל הרשאות גבוהות למערכת ההפעלה, חולשה נוספת שאינה בוחנת באופן מדוייק מספיק חתימות דיגיטליות עבור קבצי הרצה ועשויה לאפשר קבלת הרשאות גבוהות במערכת לתוקף מנוסה וחולשה שלישית שעשויה לאפשר גם היא מתקפות מניעת שירות בהתבסס על מטמון שאינו מנוהל בצורה נכונה.

החולשות עלולות להשפיע על כל כרטיסיה של בסביבת , לא רק אלו המיועדים לגיימינג ולמשתמש הביתי הממוצע

חולשות אלו רלוונטיות הן לכל כרטיסי ה- הביתיים המודרניים, הן לכרטיסי משפחת ה-Quadro וגם למאיצי בעולם השרתים וה-HPC – אז למרות שעד כה אין מתקפות מעשיות מתועדות בהתבסס על פערי האבטחה הללו זו בהחלט סיבה טובה נוספת להשקיע את המאמץ ולעדכן. בהצלחה!

לחצו כאן למעבר אל מערכת ההורדות הרשמית באתר של NVIDIA


תגיות
Back to top button
Close
Close