זכרונות DRAM של חברת מיקרון במחירים נהדרים, כעת באמאזון

2 תגובות

זקוקים לזכרונות או חדשים למערכת שלכם? כדאי שתבדקו את ההצעה הזאת

אנחנו ממשיכים לעדכן אתכם במבצעי חומרה מעניינים אשר צצים בחנויות אמאזון ברחבי העולם כמעט מדי יום – והפעם באתר הבריטי, שמציע במסגרת מיזם ה-Deal of the Day זכרונות DRAM של המותג Crucial (מיקרון) במחירים נמוכים במיוחד.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מי שזקוקים לזכרונות DDR3 יוכלו לרכוש מארז של צמד סטיקים בנפח 8GB כל אחד (נפח כולל של 16GB) מסדרת Ballistix Sport ובמהירות אפקטיבית של 1,600MT/s בעבור 42 פאונד, או 47.2 פאונד כולל משלוח לארץ – אשר מתורגם לכ-266 ש"ח בלבד, עסקה נהדרת שקרובה יותר למחיריהם של מארזי 8GB בחנויות בישראל. נזכיר כי במעמד הרכישה מומלץ לבחור בתשלום במטבע המקומי (במקרה הזה פאונד בריטי), בכדי למנוע כפל עמלות על המרה ממטבע חוץ אחר לפאונד אצל , ואז המרה נוספת לשקלים במסגרת החיוב בחשבון הבנק שלכם.

מי שמעוניינים בנפח יותר צנוע יוכלו לרכוש מארז של צמד סטיקים בנפח 4GB כל אחד (8GB בסך הכל) מאותו דגם Ballistix Sport ובאותה מהירות 1,600MT/s בעבור כ-31.4 פאונד כולל משלוח לישראל, שהם כ-177 ש"ח.

זכרונות טובים במחירים טובים
טובים במחירים טובים

מי שזקוקים לזכרונות DDR4 עדכניים יותר יוכלו לקבל מארז עם צמד סטיקים מדגם ה-Ballistix Elite של 8GB כל אחד, במהירות של 2,666MT/s, במחיר של 72.8 פאונד כולל מסים ומשלוח לארץ – כ-411 ש"ח בלבד, אשר מהווים את המחיר שאותו תשלמו בארץ עבור זכרונות בסיסיים הרבה יותר ובמהירות נמוכה יותר.

כל מחירי המבצע הללו יהיו זמינים עד לסוף היום הנוכחי, אז כמו בכל המבצעים של גם הפעם מומלץ ונדרש להגיע להחלטה מהירה. תהנו!