זכרונות DDR2 חדשים בשוק - 900Mhz כבר כאן • HWzone
מחשבים

זכרונות DDR2 חדשים בשוק – 900Mhz כבר כאן

יצרנית הזכרונות PQI, אשר הייתה יצרנית אנונימית למדי עד לשנה שעברה, הודיעה על השקת זכרונות DDR2 חדשים. הדגם החדש מתוצרת החברה ידורג ל-900Mhz ולתזמונים של 5-5-5-15, ולמהירות זו הוא יגיע במתח של 2.0v – תוספת מתח לא קטנה מהמתח הסטנדרטי של ה-DDR2 אשר עומד על 1.8v. בכך הופכת PQI לחברה הראשונה בעולם שהשיקה זכרונות שפועלים במהירות כזו. בנוסף, PQI מציינת שזכרונות אלה נבדקו למהירות זו בסיוע של MSI על לוח ה-P4N Diamond שלה, לוח המבוסס על ערכת השבבים nForce 4 SLI בגרסתה למעבדי אינטל.

הדגם החדש יגיע במודולים של 256MB וכן 512MB ובקיטים (עבור Dual channel) של 512MB ו-1024MB, וכמו כן התמחור שלו ומועד זמינותו בשוק עדיין לא ברורים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לידיעה

לאחר שהשיקה לאחרונה זכרונות DDR2 חדשים, בין היתר במהירות 800Mhz, מוסיפה היום OCZ עוד דגם חדש לקו מוצרי ה-DDR2 שלה. הדגם החדש גם כן מתוכנן לפעול ב-800Mhz, אבל הוא מביא חידוש מרענן – תזמונים הדוקים יחסית של 4-3-3-8. כדי להגיע לתזמונים הללו יזדקק הזכרון החדש למתח של 2.1v, וכמו הזכרון החדש של PQI גם זו עלייה משמעותית מהמתח הסטנדרטי של ה-DDR2, אך OCZ תיתן עליו אחריות לכל החיים גם עד ל-2.2v. הזכרון החדש יתווסף לקו מוצרי ה-Platinum של החברה במסגרת סדרת ה-Enhanced bandwidth.

הדגם החדש יגיע במודולים של 512MB ובקיטים של 1GB, ולא נמסרו לגביו התמחור הצפוי או מועד לזמינות בשוק.

לידיעה


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close