זיכרונות DDR חדשים במהירות של 600 מגה-הרץ

אין עדין להספיד את ה-DDR הישן והטוב, שכן חברות הזיכורונת המובילות ממשיכות להוציא דגמים מהירים כל הזמן – מבחינות של תדרי עבודה ותיזמוני נמוכים מבעבר.
אין ספק שחברות אלו קורצות לפלח האוברקלוקרים בשוק החומרה העולמי, שכן בשביל מערכת בסיסית, אף מספיקים זיכרונות במהירות 400 מגה-הרץ.

A-DATA חברה מובילה בעולם הזיכרונות העולמי, אם זה בזיכרונות למערכות שולחניות, ניידות וגם בכונני פלאש, מתכוונת בקרוב להציג לשוק זיכרונות DDR חדשים ומאד מהירים, שייצטרפו לסידרת ה-Vitesta המהירה שלהם.
עד כה, הזיכרונות המדורגים במהירות הגבוהה ביותר, הם זיכרונות אשר עובדים במהירות של 550 מגה-הרץ, אך החברה מתכוונת להשיק בקרוב זיכרונות המדורגים במהירות מדהימה של 600 מגה-הרץ (!).
מכיוון שערכת השבבים 915P של אינטל עבור מעבדי הפרסקוט החדשים תומכת גם בזכרונות DDR-1 וגם בזכרונות DDR-2 (בניגוד ל-925 התומכת רק ב-DDR-2), ומכיוון שמעבדי הפרסקוט של הדור הבא רצים כבר בבאס של 1066 מה"צ (כלומר DDR533), הזכרונות החדשים מהווים פתרון מעולה לקהל האוברקלוקרים בפלטפורמה זו. אפשר להניח שהזכרונות האלו יאפשרו למשתמשים שימוש בתיזמונים נמוכים יחסית במהירות סטוק (DDR533) ובתקווה גם OverClock נחמד ביותר שיתן תוספת ביצועים מבורכת. כעת ניתן לחכות בציפיה ולראות האם הם טובים ליותר מהמהירות שנקבעה ע"י היצרן.

למקור
לעמוד המוצר ופרטים טכניים נוספים