זיכרון מחושמל מבית OCZ • HWzone
מחשבים

זיכרון מחושמל מבית OCZ

חברת OCZ ידועה כבר מספר שנים במוצרים חדשניים ובמיוחד במודולי הזיכרון האיכותיים שלה ולרוב גם לא יקרים במיוחד. מוצרי OCZ פונים בעיקר לעבר שוק המקצועי יותר של קהל צרכני המחשבים – כאשר המוצרים שלה מציגים ביצועים גבוהים במיוחד בתנאים קיצוניים. קהל זה של צרכנים דורש מהזיכרון שלו, במיוחד,  ביצועים מעבר למה שמצויין על האריזה ויכולות OC טובות.

נראה כי הפעם OCZ נענת לאתגר שלו לא נענו חברות רבות אחרות בעבר. כל אוברקלוקר יודע שהמפתח (במקרים רבים) למהירות מעבד גבוהה הוא הזיכרון (ועמידותו בקצבי שעון גבוהים) והזיכרון במקרים רבים נדרש במתחים גבוהים על מנת לספק מהירויות אלו. מתן מתח גבוה מהמותר לזיכרון במקרים רבים יכול להעלות את ביצועיו אבל גם יכול לקצר את תוכלת חייו לאורך זמן. על כן הדרישה מהצרכנים לזיכרון עמיד במתחים גבוהים במיוחד, ללא סיכון חיי הזיכרון.

המוצר החדש של OCZ עושה בדיוק זאת, הזיכרון החדש – PC-3200 Gold VX, נבנה במיוחד כדי לעמוד במתחי זיכרון גבוהים במיוחד. הזיכרון הנ"ל עומד במתחים של עד 3.5V ועדיין נמצא תחת אחריות החברה (רוב החברות מגבילות את האחריות לזיכרון שלהן עד למתן מתח של 2.8V בלבד). ביצועי הזיכרון לא רעים בכלל – כאשר במתח רגיל של 2.8V הזיכרון מציג תזמונים של  2-3-3 אך במתח שיא של 3.2V התזמונים מגיעים ל 2-2-2. בנוסף לתזמונים גבוהים מציג הזיכרון גם ביצועים גבוהים בכל הנוגע למהירויות שעון.

לדף המוצר

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close