זו כבר לא מתיחה: יצרנית הציוד ההיקפי Mad Catz מכריזה על פשיטת רגל • HWzone
מחשביםציוד הקפיכתבות נבחרות

זו כבר לא מתיחה: יצרנית הציוד ההיקפי Mad Catz מכריזה על פשיטת רגל

יצרנית הציוד ההיקפי הקנדית המפורסמת הגיעה לשפל בהכנסות ולאחר מספר הלוואות שלא צלחו מכריזה על פשיטת רגל סופית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


זה לא נעים לשמוע על חברה בתחום המחשבים שנסגרת אך כך קורה בימים אלו ליצרנית בעלת השם הלא שגרתי. לאחר מספר הלוואות וכניסה לקשיים כלכליים בשנים האחרונות מכריזה על פשיטת רגל ובכך מגיעה לסיומה הסאגה הארוכה של יצרנית זאת.

לאלו מכם שטרם יצא להם לשמוע על , שלא שווקה בצורה אינטנסיבית בשוק הישראלי, היא מוכרת בעיקר בזכות העיצובים הראדיקליים של מוצריה. החברה התחילה את דרכה בשנת 1989 וכבר אז יצרה ציוד היקפי הכולל בקרי משחק וכבלים שונים למחשב האישי וקונסולות המשחק. בעשור הקודם התמקדה החברה בעיקר בהגהים.

מוצר הדגל השנים האחרונות הוא ה-R.A.T 7. למה עכבר כשאפר עכברוש?

העכבר המשוגע R.A.T 7 של Mad Catz

עכבר מודולארי זה מאפשר החלפה של חלקים רבים בו והגיע עם תג מחיר גבוה מיותר של 100 דולר ויותר כשהושק. מאז הושק עכבר ה-R.A.T 8 ועוד שני עכברים נוספים מסדרה הזאת, אך הם איקוניים וזכורים הרבה פחות מעכבר זה.

עוד מוצר של הוא ה-T.E.2 שהביא את הארקייד לבית. בקר מתקדם זה בעל ג'ויסטיק וכפתורים יעודיים עשה עבודה מספיק טובה כדי לקבל תשבוחות רבות ברחבי הרשת.

בשנתיים האחרונות פיטרה הנהלת Mad Catz עובדים רבים בשל הכנסות נמוכות במיוחד בשוק הציוד ההיקפי והפסדים אל מול ענקיות דוגמת . השבוע, לאחר שערך מניית החברה הגיע קרוב לאפס, הוחלט לסגור את העסק ולהכריז על פשיטת רגל.

אנו מקווים כי הנפשות שהביאו להתקדמות עולם הציוד ההיקפי ימצאו עבודה בתחום וימשיכו לקדם אביזרים מהם נהנה. עם משחקים דוגמת Star Citizen, נראה שבהחלט נזדקק לכך.


תגיות
Back to top button
Close
Close