זוטאק מציגה כרטיסים חדשים

תגובה אחת

עם השקתם של כרטיסי ה-GT200b, משיקה החברה את הגרסאות שלה לכרטיסים, ומוסיפה לכך לוחות אם מזעריים.

כפי שהבטיחה NVIDIA בעבר, השיקה החברה עכשיו ב-CES את כרטיס הדגל החדשים שלה: GTX 295 כפול ליבה. נציגנו בתערוכה, מור שובל, הצליח לתפוס במצלמתו את הכרטיסים החדשים, בנוסף לנציגיהם של זוטאק בתערוכה. כמיטב המסורת, בחרו הנציגים להציג את המוצרים בידיהם, כשג'ייק הסיונג (Jake Hsiung), מנהל מוצר בחברה, אוחז בידיו את האריזה של ה-GTX 285, וג'וג'ו נג (Jojo Ng) מנהלת מכירות בחברה, אוחזת בידה את ה-GTX 295. שני הכרטיסים מבוססים על תכנון ה-PCB של NVIDIA, וניתן לראות שגם כאן, כמו עם ה-9800GX2, תכננה NVIDIA את הכרטיס כך שיסתיר את העובדה שמסתתרים שם בפנים שני כרטיסים על גבי שני מעגלים מודפסים שונים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לצערנו, על פי ההודעה מ-NVIDIA, תשיק החברה את ה-GTX 285, מחליפו של ה-GTX 280, רק ב-15 לינואר, ובמחיר מומלץ של 400 דולר. כרגיל, תהיה לזוטאק גרסה של הכרטיס שעברה אוברקלוק, תחת מותג ה-AMP! של החברה שלמדנו להכיר. הגרסה תעלה 420 דולרים, כשלא ידוע עדיין לאילו תדרים המהירה זוטאק את הכרטיס. בדומה לכרטיסים מהדור הקודם שהשיקה החברה, יגיעו גם הכרטיסים מהדור הזה כשאליהם מצורף עותק מלא של המשחק Race Driver: GRID.

אך לא רק כרטיסי מסך ראינו ב-CES מזוטאק, אלא גם לוחות אם. לוחות האם של החברה מיוצרים תחת תקן ה-Mini-ITX, המבטיח כי הם קטנים משמעותית מלוח ATX סטנדרטי. כמובן שלוחות האם האלה מבוססים על ערכות שבבים של NVIDIA, ועל פי הגודל ויכולת עיבוד ההבחנה הגבוהה של כרטיסי המסך המובנים, מיועדים לוחות אלה במיוחד למערכות קולנוע ביתי. ככל הנראה, מכילים הלוחות כרטיס מסך מובנה מסוג GeForce 9300, שאפילו יתאים למשחקים קלים.