זה רשמי: AMD תחשוף את כרטיסי המסך והמעבדים החדשים שלה ב-1 ביוני

5 תגובות

הזמנות שנשלחו אל נציגים של גופי תקשורת לא מותירות מקום לספקות או שגיאות נוספות: מפתחת השבבים תציג לעולם את ה- 10 שלה ואת דור מעבדי ה-APU החדש שלה בתערוכת Computex הקרובה בטאיוואן

אחרי המתנה ארוכה מאוד, חשיפת דור הליבות הגראפיות החדש והמבטיח של סוף סוף מקבלת תאריך רשמי וסופי (לכאורה) – ה-1 ביוני 2016, בשעה 05:00 שעון .

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מפתחת השבבים הפיצה הזמנות לאירוע החשיפה שיתרחש במסגרת תערוכת Computex 2016 הגדולה בטאיוואן, שבהן מצויין בפירוש השם Polaris 10 – מה שאמור להוות את הליבה הגראפית (או דגם כרטיס המסך) החדשה לשוק הביניים, אשר תהווה זינוק משמעותי ביעילות וביכולת לעומת כל אשר קיים בתחום כיום.

pop4

בנוסף, בחברה גם הבטיחו להציג מוצרים נוספים במסגרת אותה מסיבת עיתונאים, כגון מעבדי ה-APU משולבי הליבה הגראפית מהדור השביעי, שיהיו הראשונים אשר יעשו שימוש באריכטקטורת ה-Excavator, ויהוו כנראה את הדור האחרון בהחלט שמתבסס על נגזרת של ארכיטקטורת ה- – לפני המעבר המיוחל הלאה לארכיטקטורת ה-, שצפוייה להתחיל בסוף השנה הנוכחית עם דגמי ה-FX החדשים.

pop3

גם ליבת ה-Polaris 11 הקטנה והצנועה יותר עתידה להיחשף ב-Computex – אך ספק אם נראה בתערוכה פרטים גם על ליבות ארכיטקטורת ה-Vega המתקדמת יותר שתיועד לשוק הביצועים העליון


אנחנו כמובן נהיה כאן, על מנת לעדכן אתכם בכל הפרטים הטכניים החשובים ביותר – אז המשיכו להתעדכן איתנו גם בימים הקרובים!

pop