ויסטה: גרסת בטא ל-SP1 • HWzone
מחשבים

ויסטה: גרסת בטא ל-SP1

מיקרוסופט החלה להפיץ השבוע את גרסת הבטא של חבילת השירות הראשונה (SP1) לויסטה, שאמורה לפתור תקלות רבות במערכת.
 
אחרי שהודיעה על חבילת השירות הראשונה לויסטה, מיקרוסופט הפיצה השבוע לבוחני הבטא החברים בתוכנית הבטא של SP1 לויסטה את גרסת הבטא הראשונה שינה גרסת Preview Beta. כדי להוריד את העדכון יצטרכו הבוחנים, שאותם בחרה מיקרוסופט בקפידה, להיכנס בעזרת חשבונם לאתר של מיקרוסופט.
 
חבילת השירות החדשה לויסטה צפויה להציג שיפורים בביצועי המחשב בכמה מישורים – ביניהם זמן העתקה קצר במיוחד וזמני סוללה ארוכים יותר למחשבים ניידים. "השיפורים בערכה בלטו בעיקר בהדלקת המערכת ממצב 'תרדמת חורף' " אמר ברנדון לה בלנק, העובד במיקרוסופט. "מלבד זאת, גיליתי שהעתקה של קבצים מספריה לספריה היא מהירה יותר. בנוסף לכך, במחשב הנייד שלי זמני הסוללה השתפרו מאז התקנת ערכת השירות החדשה. נוכחתי לדעת שגם ההעברה של קבצים לתיקיית השיתוף הפכה להיות מהירה יותר מאז התקנת חבילת השירות" הוסיף.
 
גרסת בטא ל-SP1
חבילת השירות זמינה היום בשתי גרסאות, הראשונה שכוללת תמיכה בחמש שפות בלבד שבנוסף אליה שחררה מיקרוסופט גרסה שתומכת ב-36 השפות בהן תומכת מיקרוסופט. את שתי הגרסאות הוציאה מיקרוסופט במטרה לאפשר לציבור גדול של גולשים, שמשתמשים באחת מהשפות בחבילה המצומצמת, להוריד גרסה רזה יותר של חבילת השירות (678 מגה-בייט במקום 1,308 מגה-בייט לגרסת ה-x86, ו-1,117 מגה-בייט במקום 1,778 מגה-בייט לגרסת ה-x64).
 
עם התקנת חבילת השירות החדשה, הופתעו הבוחנים לגלות כי מנגנון העדכונים האוטומטים של מיקרוסופט, המכונה Update, הפסיק לעבוד – דבר שעל פי דברי , אמור להיפתר ביומיים הקרובים, עם הוצאת תיקון לבעיה.


תגיות
Back to top button
Close
Close