ה-SSD צובר תאוצה • HWzone
מחשביםאחסון

ה-SSD צובר תאוצה

OCZ מדווחת על גידול של 418% במכירות כונני ה-SSD
כונני ה-SSD של OCZ כיכבו בתערוכת Computex האחרונה, וככל הנראה מככבים גם בשאר העולם. אצל כל חברה מגיע מתישהו סוף הרבעון, ואצל OCZ היה זה כנראה רבעון רוווחי במיוחד. במהלך הרבעון שהסתיים ב-31 במאי, עלו רווחי החברה ב-115 אחוזים יחסית לאותו הרבעון אשתקד. נתון נוסף אותו חשפה החברה הוא עליה של 418 אחוז במכירות כונני ה-, אשר מהווים נכון להיום 94% מכלל המוצרים אותם מוכרת .

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כתוצאה מהמכירות ההיסטריות, שכנראה מרמזות על העובדה שלפחות שוק השרתים ותחנות העבודה (כמו גם חובבי הביצועים וגיימרים שמתפרנסים מהעסק) אימץ סוף סוף את הכוננים, תרחיב כנראה החברה בעתיד הנראה לעין את היצע הכוננים, ותגדיל את היקף הייצור שלהם. על פי המידע שפרסמה החברה לעיתונות, מדובר יהיה בהכפלה של ייצור כונני ה-SSD של החברה בטאיוואן, תוך 90 יום. בכדי לסבר את האוזן, נציין שברגע זה ממש יכולה החברה לייצר 140 אלף כוננים מדי חודש.

"לאחרונה דנו בתוכניות להגדיל את יכולת הייצור, ואני שמח להכריז שאנחנו עומדים בלוחות הזמנים. זה יוסיף ליכולת שלנו לספק את הביקוש למוצרים שלנו מצד לקוחות קצה, כמו גם לענות על הצרכים של יצרניות המחשבים הגדולות במחצית השניה של שנת 2011. בנוסף, הגדלנו משמעותית את כמות המשאבים שאנחנו מקצים למחקר ופיתוח, כל זאת במטרה להיות ספק גדול יותר עבור מרכזי מידע גדולים ויצרני קצה" אמר ריאן פיטרסון, מנכ"ל OCZ.

נכון לעכשיו, מדובר ברווחים ובתוכניות של OCZ בלבד, ולמרות זאת, נראה כי מדובר בחדשות טובות עבור כלל שוק כונני ה-SSD, שהתקשה עד לאחרונה לצבור תאוצה עקב מחירים גבוהים משמעותית מכוננים קשיחים מסורתיים. העלאת היקף הייצור תביא בהכרח להיצע גדול יותר ולתחרות גדולה יותר בין היצרניות, שתמיד היטיבה איתנו הלקוחות.


תגיות

3 תגובות

 1. לא מובן לי איך..
  אחרי ה"תקלות" שהיו להם בכוננים החדשים +
  הביצועים הלא מרשמים במיוחד של SF2000…

 2. חטפני אסור לך לחטוף
  היו הרבה תקלות איתם בזמן האחרון אני לא מבינה את פשר העלייה הדרמתית הזאת.

  חטפני הזה מנוול

 3. חשבתי לקנות את אחד הכוננים החדשים שלהם
  עד שקראתי את הביקורות המחפירות ב-newegg!
  איך חשבתי לחזור בכלל לחברה הזאת אחרי שנהרס לי ספק כח בשווי 1200 ש"ח שלהם אחרי 3 חודשים?!

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close