ה-Cooler Master Hyper 6 בביקורת • HWzone
מחשבים

ה-Cooler Master Hyper 6 בביקורת

קירור אוויר הוא כיום הקירור הנפוץ ביותר וזאת אודות למחירו הנמוך וקלות ההתקנה שלו. צורת זאת קיימת זמן רב בשוק, והצורך לשפר ולייעל אותו הולך וגדל עקב הצטרפות המים. יעילותו של המים היא בשקט המופתי ובתוצאות המעולות שהוא נותן ולכן חברות רבות "עלו על הגל" והחלו לייצר ערכות מים בעלי מחירים סבירים, שצפויים ללכת ולרדת עוד יותר בעתיד הקרוב.

הצורך ביעול -האוויר החל להתבטא לפני חודשים אחדים כאשר החלו לצוץ גופי בעלי צינורות המכונים Heat-Pipes. צינורות אלו מכילים נוזל יחודי, שכאשר הוא מתחמם בתחתית גוף הקירור, הוא מתאדה ומעביר את החום לחלקו העליון של הגוף. בחלקו העליון של מחוברים הצינורות למספר סנפירי נחושת שתפקידם להוליך את החום לרוחבו של גוף הקירור. מאוורר הנמצא בצידו של גוף הקירור מפזר את החום מהגוף וכל תהליך הקירור חוזר על עצמו.
לטענת רבים, גופי הקירור המשתמשים ב-Heat-Pipes מגיעים לקצה גבול היכולת של האויר והם הדבר היחיד שמסוגל לנסות ולהשתוות לתוצאות מים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בין גופי הקירור המשתמשים בטכנולוגיה זאת ראינו בארצנו את ה-3d cooler של GB, את ה-SilentTower של TT, את ה-DP-101 של AeroCool ולאחרונה גם את ה-Hyper6 של CoolerMaster.

האתר insanetek, סקר את ה-Hyper 6 וגילה גוף קירור מרשים, בעל תוצאות קירור מעולות אך בדומה לשאר גופי-הקירור הנ"ל, בעל משקל עצום של 907 גרם! כמעט קילוגרם שלם היושב על תושבת המעבד שלכם וללא ספק מסכן את חייה. ה-Hyper 6 מתהדר בלא פחות מ-6 צינורות HeatPipes, ו-HeatSink העשוי כולו מנחושת – מה שגורם בין השאר למשקלו העצום.

מחירו של ה-Hyper 6 בארצנו עדין גבוה ביחס לגופי-קירור אחרים, אך כפי שכולנו יודעים על ביצועים טובים צריך לשלם.


לביקורת


כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close