התשובה הסינית המוזלת ל-Surface Pro החדש • HWzone
מחשביםמחשבים ניידים

התשובה הסינית המוזלת ל-Surface Pro החדש

חברת Chuwi מקווה לספק לצרכנים מראה ותחושה דומים ככל הניתן לאלו של הטאבלט היוקרתי ממיקרוסופט, במחיר שיהיה קרוב למחצית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חושקים בטאבלט ה-Surface Pro המעודכן של מיקרוסופט, אך גם מרגישים שמחיר התחלתי של 800 דולר (לא כולל 130 דולר על כיסוי מקלדת ו-100 דולר עבור עט המגע התואם) הוא מעט מוגזם ביחס לתמורה? בחברה הסינית Chuwi מסכימים אתכם, ופונים למימון המונים בפלטפורמת ה-Indiegogo בכדי לנסות לעשות משהו בנידון.

אחרי שנחלה הצלחה בלתי מבוטלת עם מוצר תואם Surface Pro 4 שקיבלת את השם SurBook במסגרת מימון המונים קודם, ביצרנית משנזן חשפו טאבלט חדש ומוגדל העונה לשם CoreBook – ומיד פצחו בקמפיין גיוס המונים צנוע אך מסקרן עבורו.

טוב כמו הדבר המקורי, היתכן?

הטאבלט תואם ה-Surface הטרי מציע מסך IPS בגודל 13.3 אינץ וברזולוציית 1080p עם זכוכית קמורה מכל צדדיה, גוף שמורכב ממעטפת אלומיניום וכולל בתוכו מעבד Core m3-7Y30 כפול ליבה מדור ה-Kaby Lake, זכרון דינאמי של 6 ג׳יגה-בייט, נפח אחסון בסיסי של 128 ג׳יגה-בייט ומערכת 10 כמובן – הכל במחיר של 460 דולר בלבד (ומשלוח חינמי), אשר כולל בתוכו גם את הכיסוי-מקלדת-מעמד המותאם ליחידה וגם עט מגע עם 1,024 רמות לחיצה. הבדל ניכר בהשוואה לעלות של מעל ל-1,000 דולר שתידרשו לשלם בעבור חבילת מוצרים דומה אצל .

צבר השקעות בהיקף של יותר מ-100,000 דולר עד כה – ויש עוד יותר מחודש של גיוסים

קישוריות Wi-Fi בתקן 802.11ac, קישוריות Bluetooth 4.0, סורק טביעות אצבע מובנה, מצלמת 2 מגה-פיקסל קדמית, מצלמת 5 מגה-פיקסל ראשית, רמקולים סטריאופוניים ומערך חיבורים שכולל Type-C אחד, microUSB אחד וקורא כרטיסי משלימים את תמונת המצב.

מוצריה של Chuwi בקטגוריית המחשבים האישיים הציגו מגמת שיפור בלתי מבוטלת בשנתיים האחרונות – אם ה-CoreBook יצליח להמשיך את התהליך, הוא יוכל להוות מתחרה משמעותי עד מאוד

ראוי לציין כי לא הכל מושלם ב-CoreBook, באופן די טבעי למוצר בעל עלות תחרותית כל כך. הזכרון הדינאמי הוא מסוג LPDDR3 (נכון גם לגבי ה-Surface Pro החדש), נפח האחסון מבוסס שבב eMMC 5.1 מולחם ומוגבל בביצועיו בהשוואה לכונני , אין יכולת לשדרג את יחידת העיבוד או נפחי הזכרונות בתוספת תשלום כמו אצל , סוללת 37 וואט-שעה צנועה יחסית תתקשה לספק זמני עבודה תחרותיים במיוחד (אם כי לפחות יש טעינת 36 וואט זריזה, שלכאורה תוכל להביא את הקיבולת חזרה למאה אחוז בתוך קצת יותר משעה) וגם משקל של מעל לקילוגרם (או קרוב ל-1.7 קילוגרם יחד עם המקלדת) שאותו בהחלט לא ניתן להגדיר בתור הנמוך ביותר בקטגוריה.

עם כל זאת, ה-CoreBook עדיין נראה כמו מחשב מסקרן מאוד, ואחרי שחצה ללא קושי את רף הגיוס הבסיסי שנקבע עבורו ל-30,000 דולר נותר לנו רק להמתין בסבלנות עוד כמה חודשים בכדי לגלות האם סך החלקים הוא גדול מהשלם, או קטן ממנו, במקרה הזה. מה דעתכם? ספרו לנו בתגובות.


תגיות

2 תגובות

    1. אם תפרט נוכל כולנו להשכיל קצת. אחרת התגובה הזו היא בין הרהור להשמצה.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close