התחרות המוזרה שמאמתת את דגמי המעבדים הבאים מבית AMD

נציגת שיווק של איתגרה גולשים לנחש את תוצאות מבחני הביצועים של צמד עתידיים מהחברה

אחד מהעיסוקים האהובים ביותר על חובבי חומרה הוא ביצוע השוואות מדוקדקות בין יכולות של מוצרים שונים בהתבסס על מבחני הביצועים המועדפים עליו – ונושא זה הפך לבסיס עבור תחרות מקוונת של חברת פרסום בקוריאה, אשר הציעה לגולשים באתר hwbattle.com לנסות לחזות מבעוד מועד את הציונים אותם יקבלו צמד מעבדי מסדרה 3000 במבחן ה-Cinebench הנודע בעבור הזדמנות לזכות במעבד מתנה.


משתמשים רבים נענו בשמחה לאתר, אשר חשף הלכה למעשה את שמות הדגם Ryzen 5 3600X ו-Ryzen 7 3700X – שאותם שמענו כמה ימים קודם לכן במסגרת ההדלפה הגרנדיוזית של הערוץ AdoredTV ב-YouTube. לא קיבלנו בינתיים אימות לכך שה-3600X אכן יציע 8 ליבות עיבוד וה-3700X יציע 12 ליבות, במחירים נמוכים שטרם הכרנו – אבל אנחנו שמחים על כך פיסת מידע נוספת אודות עידן ה- 2, צנועה ככל שתהיה.

תזכורת – כך נראית רשימת מעבדי דור ה- 2 לשוק הביתי לפי ההערכה המובילה בשלב זה, וצמד הדגמים מתוך התחרות הם חלק מרכזי בה

התחרות זכתה לויראליות בלתי מבוטלת ברשת, כאשר מקורות שונים מתייחסים אל ניחושי הגולשים בתור "הדלפות" של  מידע אותנטי – ומצב זה הביא לביטולה של התחרות כמה ימים לפני מועד הסיום המיועד, כנראה בשל חשש כי נסיון הקידום הזה יגרור יותר נזק מתועלת בסופו של דבר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אז האם באמת נראה את ה- 5 3600X וה- 7 3700X, לצד עוד דגמים צנועים יותר, כבר בתערוכת CES 2019 בתחילת החודש הבא? אנחנו מחזיקים אצבעות.