התוספת החדשה למערכת שלכם: Cooler Master מציגה תומך RGB לכרטיסי מסך • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוחציוד הקפי

התוספת החדשה למערכת שלכם: Cooler Master מציגה תומך RGB לכרטיסי מסך

משלבים כרטיס מסך עוצמתי ומאסיבי במערכת המחשב שלכם וחוששים שהחיבור שלו אל לוח האם לא יעמוד במעמסה? הכירו את ELV8

כרטיסים גראפיים עם קירורי אוויר הופכים לגדולים וכבדים יותר מאי-פעם בדורות האחרונים, וזה מביא לאתגרים חדשים עבור יצרניות לוחות האם אשר נאלצות להציע מחברי PCI-Express 'משוריינים' מחוזקים מכאנית בכדי לתמוך במשקלים שיכולים להתקרב לקילוגרם אחד, מבלי להוביל לכשל ושבר במוקדם או במאוחר. חברת המפורסמת מאמינה שיש לה פתרון יעיל יותר לאתגר הזה – וכזה שגם יקשט את המארז שלכם.

היצרנית הטאיוואנית השיקה את פתרון ה-ELV8 החדש שלה, שמיועד להוות תומך חיצוני עבור כבדים – מעגנים אותו אל חריץ סטנדרטי במארז (slot) מתחת לכרטיס הנדרש, ומשתמשים ברגלית מתכתית שניתנת להזזה אופקית ואנכית עבור מיקום מושלם לחלוקת העומסים על לוח האם. פתרון אלגנטי למדי לבעיה מוכרת – בעיקר בעידן בו מערכים מרובי כרטיסים שלא מותירים חריצים פנויים במארז הופכים לנדירים יותר.

לעזור ללוח האם שלכם לעמוד בעומס – ולעשות את זה עם סטייל

בתור בונוס, ה-ELV8 כולל חיבור 5 וולט ייעודי אל לוח האם שיאפשר להפעיל את הארת ה-RGB הצבעונית המובנית שלו, שניתנת לסנכרון אל מנגנוני הארה צבעוניים בלוחות אם מהיצרניות הבולטות בתחום (אסוס, , ו-Gigabyte). ב- אפילו יעניקו תמיכה בהתאמה ותכנות עמוקים יותר של פס נורות הלד במוצר באמצעות יישום ה-MasterPlus שלהם, בעת חיבור של ה-ELV8 דרך בקר שליטה מותאם לכך (שנמכר בנפרד).

התומך אמור להתאים לכל כרטיס מסך, כל וכל מארז בסביבה – כל מה שצריך הוא מקום של חריץ הרחבה אחד מתחת לכרטיס הגראפי בכדי לאפשר לו לבצע את תפקידו כהלכה

מחירו המומלץ של ה-ELV8 יעמוד על 20 פאונד בבריטניה (כולל מקבילה מקומית של מע"מ) ו-25 דולר (לא כולל מס) בארצות הברית – אז אם היה חסר לכם בחיים עוד רכיב חומרתי למערכת עם אורות דיסקו צבעוניים שבוקעים ממנו, כעת כנראה שתוכלו לישון טוב יותר בלילות.

תגיות

7 תגובות

  1. עם זאת המחיר גבוה יותר, ומיצרנית אלמונית עם ציוני משתמשים לא מחמיאים משהו.

 1. ציטוט של yonatan.mendelson

  עם זאת המחיר גבוה יותר, ומיצרנית אלמונית עם ציוני משתמשים לא מחמיאים משהו.

  הבאתי רק בתור אופציה לעיצוב אחר, ברור שקולר-מאסטר עדיך ואמין יותר.

  כמובן שיש גם סינים בכמה שקלים..

 2. תומכים מהסוג הזה (אלו שמתחברים לסלוטים הפנויים מתחת לכרטיס מסך) לא שימושיים ולא אפקטיביים באליל. בהחלט לא ממליץ לאף אחד לקנות את הסוגים האלו, תאמינו לי שהתנסיתי בזה, וזה פשוט לא מצדיק את מה שזה נועד לבצע.
  אם מישהו רוצה לתמוך כ. מסך כבד שיש לו, פשוט תקנו את הסוג הזה של מעין רגלית שעומדת בפינת הכ. מסך, כאשר קצה אחד של הרגלית תומך בעצם את הכ. מסך, ואילו הקצה השני של הרגלית פשוט למטה עומד בתוך המארז על רצפת המארז – אלו התומכים לכרטיסי המסך שבאמת עושים את העבודה, אבל ממש לא אלו שכתבו פה בכתבה.
  אתם רוצים RGB, אין בעיה, ראיתי גם סוגים של "רגלית" עם הארת RGB, אם תחפשו.

 3. דרך אגב, פשוט רק אחרי שרשמתי את התגובה הראשונה שלי, רק אחרי זה לחצתי על הלינק שהביא No-One, ואת האמת זה בדיוק על מה שרשמתי בתגובה הראשונה שלי, בדיוק לכזה תומך כ. מסך התכוונתי, רק אלו מהסוג הזה שבלינק של No-One עושים את העבודה של תמיכת כ. מסך.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close