התוכנית של ASRock: מותג Phantom Gaming גם בלוחות אם • HWzone
מחשביםלוחות אם

התוכנית של ASRock: מותג Phantom Gaming גם בלוחות אם

המותג הטרי של החברה הפופולרית שנולד עם הכניסה לתחום כרטיסי המסך יהפוך בקרוב לשם המוביל את כל מוצריה המתקדמים ביותר?

אנחנו ממשיכים להמתין להכרזה הרשמית על דור ה-Coffee Lake-R של , עם מתומני ליבות מסקרנים במחירים נמוכים יותר מבעבר, ובינתיים מסתפקים ברסיסי מידע על לוחות אם חדשים המבוססים על ערכת השבבים שתלווה את המהלך – כמובן.

בחברת ASRock החליטו לנצל את ההזדמנות לביצוע שינוי מיתוג משמעותי, כך נראה – עם השם Phantom Gaming שיחליף את המותג הוותיק Fatal1ty ובכך ייצור אחידות מסויימת בין מגוון כרטיסי המסך שלה (עם ליבות מתוצרת בלבד, לפחות בגלגול הנוכחי) ובין מגוון לוחות האם המובילים שלה.

השם Phantom מתחיל לצבור תאוצה – מקווים שאתם מחבבים אותו

קו מוצרי ה-Z390 של ASRock עדיין יכלול גלגולים מוכרים של דגמים כדוגמת Extreme4, Pro4 וגם Taichi, אך דגמים מתקדמים עם שמו של הגיימר המפורסם לא יהיו שם – ובמקום נפגוש את ה-Phantom 4, Phantom SLI, Phantom ITX וגם ה-Phantom 9, כולל הלוגו המותאם וצביעה בגווני כסף ואדום אשר מרכיבים אותו. לא שינוי ענק, אך אולי כזה שיוכל להקל קצת על הצרכנים הנדרשים לנווט את דרכם בין אנספור שמות וכינויים בתחום.

הלוח הראשון שבדרך – יוצג רשמית בתחילת החודש הבא?
מקור התמונה: videocardz.com

תמונות ראשונות שם דגל ה-Phantom 9, שצפוי להיות היקר והמשוכלל מכולם, מציעות לנו שלושה מחברי PCI-Express 3.0×16 מוקשחים, וביניהם שלושה מחברי M.2 לכונני מהירים, הארות לד מובנות בקירורי הלוח, מסך שבעה סגמנטים קטן להצגת סטטוס המערכת מחוץ למערכת ההפעלה, קישוריות Wi-Fi 802.11ac מובנית – וגם שלושה (!) חיבורי Ethernet קוויים שאחד מהם תומך במהירויות של עד 10 ג'יגה-ביט בשנייה. אילו הפתעות נוספות מצפות לנו מעבר לפינה, מ- או מאחרות? מקווים לקבל אל התשובות בקרוב.

הגיימינג ג'ונתן Fatal1ty וונדל משתף פעולה עם לא מעט חברות בשוק – אך יתכן מאוד שעבודתו ארוכת השנים עם הגיעה לסיומה

תגיות
Back to top button
Close
Close