השתקה תקציבית: Corsair מציגה מארז מבטיח חדש • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוח

השתקה תקציבית: Corsair מציגה מארז מבטיח חדש

דגם ה-Carbide 110Q מציע עיצוב שחור אטום שמיועד להפחית את עוצמת הרעש שנשמעת מהמערכת – במחיר מפתיע עד מאוד

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


רוב המארזים הנפוצים בשוק כיום שמים את הדגש על עיצוב רהבתני, לרוב עם הארות צבעוניות וחיפויי זכוכית, ולא על רמת רעש נמוכה ככל האפשר – אבל יש גם יוצאים מן הכלל הזה לשמחתנו, אפילו אצל השמות הגדולים והמוכרים ביותר.

Corsair האמריקאית היא זו שמוכיחה את הנקודה בימים אלה עם דגם ה-Carbide 110Q התקציבי הטרי שלה, עם עיצוב מתכתי שחור קלאסי ומאופק ששם דגש על בידוד מהעולם החיצוני להקטנת עוצמת השמע הבלתי רצויה – במחיר מומלץ של 70 דולר בלבד (כ-250 שקלים), לא כולל מס.

מארז חדש לאלו שלא מעוניינים להתפאר ולהרשים אף אחד תודות למראה החיצוני

המארז החביב הוא Mid-Tower שמתאים ללוחות אם בתצורת ATX או קטנות ממנה, מבלי להתפשר על מימדי החומרה שבפנים עם אפשרות לדחוס פנימה באורך מירבי של עד 33 סנטימטרים, ספקי כוח באורך של עד 18 סנטימטרים וקירורי אוויר למעבד הראשי בגובה של עד 16 סנטימטרים.

יש מספיק מקום גם לאמצעי חומרה גדולים ומתקדמים – אם כי מערך הקירור הזמין הוא בסיסי יחסית, ראוי לציין

ה-Carbide 110Q כולל חיפויים מפחיתי שמע בחלקו הקדמי, בשני דפנותיו ובחלקו העליון, פילטרים מובנים לאבק בחלק התחתון ובחלק הקדמי, פאנל קדמי עם צמד חיבורי USB 3.1 Type-A ושקט 3.5 מילימטרים משולב לאודיו, מקום עבור זוג כונני בתצורת 3.5 אינץ' בתוספת למקום עבור צמד כונני של 2.5 אינץ', מקום עבור כונן 5.25 אינץ' יחיד עבור קוראי מדיות אופטיות – ומקום למאוור 120 מילימטרים אחד מאחור ועד שלושה מאווררי 120 מילימטרים מקדימה, שאותם ניתן להחליף בזוג מאווררי 140 מילימטרים או ברדיאטור כפול של עד 280 מילימטרים.

מעדיפים חלון זכוכית שקוף למחצה מהצד? יש גם אפשרות כזו, ללא תוספת למחיר

Corsair תציע גם מארז בשם Carbide 110R שיציע מאפיינים מכאניים זהים במחיר זהה אך עם חיפוי זכוכית מחוסמת בצידו, לטובת אלו שבכל זאת מעדיפים מראה על פני השתקה – ושני אלו עתידים להפוך זמינים לרכישה רשמית כבר במהלך השבועות הקרובים. רוצים לנסות ולנחש האם יגיעו לארץ הקודש, וכמה יעלו לקהל המקומי? בואו לעשות זאת בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close