השקת TITAN-Z נדחית - הכרטיס לא משתלם • HWzone
מחשבים

השקת TITAN-Z נדחית – הכרטיס לא משתלם

מחיר לא תחרותי מעכב את השקת ה--Z?
 
כבר עבר שבוע וה-TITAN-Z עדיין לא הושק. בלי הסבר מ-NVIDIA מתחילים לצוץ ברשת ויכוחים על הסיבות, ואחת מהן גורסת שהכרטיס לא משתלם. ובכן, אם משווים את ה-R9 295X2 ל-TITAN-Z, ברוב המקרים הביצועים של שניהם שקולים, בחלק בו היריב האדום מוביל, ההפרש הוא משמעותי ובמבחנים בהם ה-TITAN-Z מוביל, ההפרש לא משמעותי.
 
לפי הנתונים, הדרך היחידה שלNVIDIA  להצדיק את המחיר היא בזכות צריכת החשמל, שנמוכה משמעותית מה-R9 295X, פרט אשר קשה לאנשים לראות כמשכנע.
בביקורות נמצא שמחשב עם TITAN-Z צורך 33 וואט פחות ממחשב עם שני GTX 780 Ti ו-60 וואט פחות ממחשב עם R9 295X2 (הבדיקות נעשו בעזרת 3DMARK Firestrike Extreme ). כפי שאנו רואים, נתקלת בבעיה בה צרכנים רבים מבינים שאם הם מתכננים לקנות מחשב חזק מאוד, צריכת חשמל נמוכה יותר לא מצדיקה השקעה של עוד 1500 דולרים.
מחכים לדרייברים חדשים 
אז מה מסביר את העיכוב בהשקת ה-TITAN-Z? כנראה מדובר בפיתוח דרייברים חדשים אשר משפרים את הביצועים. לפי מספר מקורות הודיעה לחנויות אשר מחזיקות בכרטיס לחכות עד שהדרייברים יהיו מוכנים.
 

כרגע אין מידע נוסף על תאריך ההשקה או על שינוי כלשהו במחיר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון
תגיות

2 תגובות

  1. לא שווה כבר בהשקה יש בעיות
    עד שיפתרו כל הבעיות לפני שהכרטיס ימכר עם יפתרו כבר עכשיו בגלל זה הם צרכים להוריד את המחיר ב 100$ אפילו 200$ כי עם לא יפתרו בעיות מהר וירדו מחיר במיוחד שDRX12 עוד כמה חודשים יוצא אין סיבה לקנות את הכרטיס היקר הזה והבעיתי פדיחה גדולה של היצרן הירוק

  2. maxwell יוצא עוד חצי שנה, אין טעם לקנות
    טיפשי היום בכלל לקנות כרטיס מסך. רק מי שחייב

כתיבת תגובה

Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך