השלל החדש של Logitech • HWzone
מחשביםציוד הקפיכתבות נבחרות

השלל החדש של Logitech

יצרנית הציוד ההיקפי הגדולה תשקיע 85 מיליון יורו ותהפוך לגדולה עוד יותר, עם הרכישה של חברת Astro Gaming

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Logitech הוא אחד מהשמות המרכזיים שעולים לראש כשחושבים על מקלדות, עכברים, ג׳ויסטיקים ואוזניות – וזה  לא משהו שפשוט קרה מעצמו מן הסתם, אלא תוצאה של שנים רבות בהן החברה השקיעה בפיתוח מוצריה ומותגיה, וגם במציאת ההזדמנויות הנכונות לרכוש חלק ממתחרותיה, באופן שיקדם אותה בצורה המיטבית​.

עתה מגיע תורה של עוד עסקת רכישה אסטרטגית, שאמורה לשפר משמעותית את נוכחותה של Logitech בתחום הגיימינג בקונסולות הסלוניות: החברה מודיעה כי הגיעה להסכמה לרכוש את מפתחת ומעצבת ציוד האודיו האמריקאית Astro , מידיה של חברת האם Skullcandy אשר רכשה אותה במקור בשנת 2011.

ל-Astro יש מגוון רחב של אוזניות, שיצטרפו בקרוב אל המבחר הבלתי מבוטל שכבר יש ל- היום. מישהו אמר אימפריה?

Astro מוכרת בתור ספקית פופולרית של אוזניות במחיר תחרותי עבור עולם הספורט האלקטרוני, וב- כבר הכריזו כי בכוונתם להפוך את העסקה (שתבוצעה במלואה במזומן) לרשמית וסופית כבר בחודש הקרוב, ולהמשיך בפיתוח המותג תחת חטיבת ה- G, שמכוונת אף היא אל עולם ה-eSports.

מהלך הרכישה עשוי להוות חדשות טובות מאוד לשחקני שוק ה-PC

מוצריה של Astro עתידים להמשיך להימכר תחת שמו של המותג, באופן שאף עשוי להיות שקוף לחלוטין לצרכנים וללא שום אינדקציה ממשית לרכישה שהתרחשה מאחורי הקלעים – בדומה למה שעשתה במסגרת רכישותיה האחרות, של חברות כמו Jaybird, Ultimate Ears ו-Saitek. עם זאת, נראה כי בחברה כן מתכננים להרחיב את ההיצע העתידי של Astro, כך שישרת גם את שוק ה-PC, שהוא המשמעותי ביותר עבור – אנחנו בהחלט בעד, ושיהיה בהצלחה.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close