השידרוג המיוחל: אינטל משיקה גופי קירור משופרים למעבדיה

בין השכלולים וההשקות השונים – יצרנית השבבים האמריקאית מוצאת זמן לשדרג גם את גופי הקירור אותם תקבלו ברכישת מעבדי Alder Lake חסכוניים במארזי Box

כעת כאשר השיקה אינטל מעבדי דור 12 של Core בעלי מעטפת חום של 65W בלבד, אינטל משדרגת גם את גופי הקירור אותם תקבלו במידה ותרכשו את המעבדים שמגיעים באריזה המיוחדת (סימול BOX).

בהתאם למה שמספר הדלפות סיפרו לנו עד כה – כעת הופכת אינטל את הדבר לרשמי. מעבדי אינטל החדשים בעלי מעטפת חום של 65W (משמע בעיקר לא כאלו בעלי סיומת K) ינחתו על מדפי החנויות כאשר הם מגיעים עם גופי קירור חדשים.

מעבדי Core i9 צפויים להגיע באריזה גדולה יותר ולכלול קירור העונה לשם Laminar RH1.

רוצים עוד? כל החדשות מתערוכת CES 2022 במקום אחד

קירור זה מגיע עם מערכת עגינה יחסית מתקדמת ולא מה שהתעשיה מכירה כ-"פוש פינס". גוף הקירור עצמו גבוה למעבד והוא כולל מאוורר וגם נורות RGB נשלטות. קירור זה יגיע עם שלוש שנות אחריות, ממש כמו המעבד שיגיע באריזה איתו. גוף קירור זה עשוי כולו ממתכת.

ה-Laminar RS1 כבר מזכיר את הקירורים המסורתיים של אינטל באריזות. קירור זה יגיע עם פוש פינס לצורך עגינה ללוח האם. הקירור מורכב מגוף מתכתי בעל ליבת נחושת, מאוורר חדש שקט ואפקטיבי יותר ממה שראינו עד כה, ועטיפת פלסטיק המנתבת את האוויר אל איזורי לוח האם השונים כמו מייצבי המתח. קירור זה צפוי להגיע עם מעבדי ה-Pentium Gold וה-Celeron הבסיסיים. גרסה דומה שלו בשם Laminar RM1 צפויה להגיע עם מעבדי ה-Core i3, Core i5 ו-Core i7 הסטנדרטיים.

אנחנו לא מצפים שקירורי ברירת המחדל החדשים של אינטל יעשו מהפכה ביכולות הקירור, ושכעת אין צורך לגשת ולרכוש גופי קירור רציניים יותר – אך כל שיפור בתחום הזה מבורך כאשר ראינו סטגנציה של שנים ארוכות כאן. במידה ואתם רוצים לרכוש מעבד חדש עם גופי הקירור הללו – אנו ממליצים לבדוק עם החנות ולוודא שגרסת המעבד שאתם רוכשים מכילה אותם, שכן לא כל אריזה צפויה להכיל גופי קירור.

רוצים עוד? כל החדשות מתערוכת CES 2022 במקום אחד