ב-LG מכינים לנו מחשב נייד גדול במשקל של פחות מקילוגרם

היצרנית הקוריאנית מעניקה לנו טעימה קטנה מהמוצרים החדשים שתציג בתערוכת CES בתחילת השנה הבאה, כשבתפריט ניתן למצוא מגוון מסכים מתקדמים וגם ניידים במשקל שובר שיאים

חודש ינואר עוד רגע כאן, וכל חובב טכנולוגיה וגאדג'טים אמיתי ידע שזה אומר כי תערוכת CES נוספת, הגדולה בעולם למוצרי אלקטרוניקה לצרכנים הביתיים, ניצבת ממש מעבר לפינה.

חלק מהיצרניות מתחילות לבנות את הבאזז והציפייה לקראת התערוכה הגדולה כבר עתה, ואחת שהפכה את העניין הזה למסורת כבר מזמן היא LG, שאוהבת מאוד לספר על מוצרים חדשים שלה מבעוד מועד, עם מעט מאוד פרטים טכניים רשמיים.

lgr4

זה קורה גם השנה, כשהיצרנית מקוריאה מבטיחה לחשוף כמה וכמה דגמי מסכים חדשים ב-CES 2016 – חלק בתצורת Ultra Wide, קעורים ועם חיבורי Thunderbolt 2.0, וחלק אחר ומעניין אפילו יותר בתצורה רחבה 'סטנדרטית', עם רזולוציות 4K ועם רכזות USB שתומכות בתקן ה-USB 3.1 ויכללו חיבורי Type A ו-Type C.

מסכים מעניינים - ונייד מעניין אפילו יותר
מסכים מעניינים – ונייד מעניין אפילו יותר

מה שמעניין אפילו יותר מהמסכים, עם כל הכבוד, הוא המחשב הנייד החדש שמבטיחה להציג לנו LG – הדור השני למשפחת ה-Gram החדשה שלה. כמתחייב משמו, הדגם החדש יציע מסך גדול יחסית של 15.6 אינץ', במעטפת שתהיה גדולה רק במקצת מאלו של ניידי 14 אינץ' ממוצעים – ועם משקל של כ-980 גרם בלבד, שכמותו באמת עדיין לא ראינו במכשירים בקטגוריית המסך הזו. ה-Gram החדש אפילו יציע מעבדי Core ממשפחת ה-U (דור הסקיילייק, באופן טבעי), ולא ממשפחת ה-M החלשה והחסכונית יותר כפי שהיה ניתן לצפות במוצר קומפקטי שכזה.

lgr3

חיי הסוללה ככל הנראה לא ידהימו אף אחד, אך אנחנו מאמינים כי ישנם מספיק צרכנים שמשקל ומימדים נמוכים משמעותיים עבורם יותר מזמן העבודה בין טעינה לטעינה – ואם LG תצליח לספק את מה שהיא מבטיחה ללא תקלות, היא עשויה למצוא לעצמה נתח שוק חדש ואיכותי בעולם ה-PC. יהיה מעניין.