מוצרי הקירור המעודכנים של Cooler Master

השחקנית הטאיוואנית הנודעת ממשיכה להרחיב את ההיצע שלה בתחום – עם סטייל והרבה צבע

קירורי האוויר וקירורי המים מבית קולר מאסטר (Cooler Master) נחשבים למשתלמים עד מאוד, ובשנת 2019 אנחנו עתידים לראות כמה וכמה דגמים חדשים ומעודכנים עבור הקטגוריות השונות שישתדלו לשמור על המוניטין הזה.

קירור המים החדש של החברה במעגל סגור יקבל את השם MasterLiquid ML240P Mirage, עם רדיאטור המורכב משני מאווררי 120 מילימטרים כמובן ומשאבה שקופה למחצה שתאפשר למשתמשים לראות את זרימת נוזל הקירור מכרטיס המסך או המעבד ואל הרדיאטור – וכמובן גם הארות RGB נשלטות, הן על המאווררים והן על המשאבה עצמה, כך שלא יהיה אף חלק במערכת שנשאר מאחור ואינו משתתף בדיסקו החינני והבוהק. הקירור יהיה זמין לרכישה החל מחודש מרץ, בעלות מומלצת רשמית של 140 דולר.

קירור מים מרשים במיוחד – לפחות עבור אלו שזקוקים למקסימום אורות במערכת שלהם

בגזרת קירורי האוויר המאסיביים למעבדים קיבלנו את ה-MasterAir MA610M המעודכן, עם מאוורר 120 מילימטרים יחיד שנמצא בין שני מערכים של סנפירים גדולים מאלומיניום ושש צינורות נחושת להולכת החום, והכל נמצא יחד במעטפת שחורה עם הארה צבעונית מובנית ונשלטת לקבלת מראה אלגנטי ומלוטש מהרגיל. ה-MA610M ינחת בחנויות בחודש מאי עם תאימות לכל התושבות העדכניות בשוק פרט ל-TR4 מבית AMD, עם עלות של 90 דולר.

אם הדגם הזה מרגיש לכם מוכר, אתם לא לבד – מדובר בעיצוב שדומה מאוד ל-Wraith Ripper (מתוצרתה של קולר מאסטר עצמה) ש-AMD מציעה עם מעבדי ה-Threadripper העדכניים שלה, הפעם עבור שאר תושבות המעבדים השולחניים פרט לזו של משפחת ה-HEDT הפופולרית ממפתחת השבבים האדומה

עבור מערכות קומפקטיות עם מגבלות גובה או משקל עבור הקירורים שניתן לשלב בהן תציע קולר מאסטר את ה-G100M v2 העגול הנאה שכולל כעת יותר שטח פנים לקירור (בהשוואה ל-G100M מהדור הראשון) והארה נשלטת משוכללת יותר הן במאוורר עצמו והן בטבעת סביב המסגרת שלו. למקסימום פוטנציאל פיזור חום במינימום גובה יש גם את ה-G300P המרובע, שכולל מצע צלעות אלומיניום, מאוורר 92 מילימטרים והארה צבעונית כמובן בגובה מירבי של פחות מ-40 מילימטרים. מרשים למדי.

"החללית המעופפת" תחזור אלינו בגרסה משופרת – עם תג מחיר של 50 דולר

לקינוח, אלו המעוניינים לשדרג את סירקולציית האוויר הכללית במארז שלהם יוכלו לבחור במאווררי MasterFan החדשים מסדרת SF, עם מסגרת פלסטיק שחורה מאסיבית שמטרתה למזער את הרעידות וההתרופפות האפשרית בעת פעולת הסיבוב שלהם. המאווררים יהיו זמינים בקוטר 120 מילימטרים עם גרסה בעלת הארה צבעונית סטנדרטית או נשלטת (ARGB), בגרסת SF120M מחוזקת שאמורה להציע ספיקת אוויר מירבית באותה רמת רעש מינימלית ואף בגרסת SF240P כפולה שתכלול לא פחות מ-52 נוריות לד מובנות המסוגלות להציג 16.7 מיליון גוונים. הזמינות כבר בחודש הבא, והמחיר – החל מ-20 דולר. שדרוג נעים!

זוג מאווררים יחד – בהתבסס על כבל בודד עבור אספקת האנרגיה וכבל בודד נוסף לשליטה על ההארה