הקומפקטי העוצמתי ביותר: Gigabyte חושפת את ה-GeForce GTX 1070 Mini OC

2 תגובות

זה היה רק עניין של זמן, והנה זה קורה: ה-GTX 1070 העוצמתי מקבל גירסה מקוצצת אשר מותאמת במיוחד ללוחות ומארזי Mini-ITX

בעולם שבו כמעט כל המוצרים האלקטרוניים נמצאים במירוץ מתמיד להפוך לדקים, קלים וקומפקטיים יותר, אין זה פלא שגם מחשבים קומפקטיים במיוחד צוברים עוד ועוד אהדה ופופולריות, ואם הם גם מסוגלים לספק למשתמש גיימינג ראוי  באותה אריזה צנועה – הרי זה משובח.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עתה, נראה שלתחום הזה יש מלך רשמי חדש – כרטיס ה-GeForce GTX 1070 Mini-ITX OC של חברת Gigabyte, אשר מציע את כל הטוב שבליבת ה-GP104 וארכיטקטורת ה-Pascal הטריות של NVIDIA, עם אורך מינימלי של כ-17 סנטימטרים בלבד, שמתאים בצורה מושלמת למוצרים בתקן ה-Mini-ITX הנפוץ בשוק ה- הקומפקטי.

gug

הדגם המדובר מציע מערך שמבוסס על מאוורר 90 מילימטרים בודד ועל גוף מאלומיניום בעל שלושה צינורות נחושת להובלת החום, תופס שני מקומות (slots) במארז, מציע צמד חיבורי DVI, חיבור HDMI 2.0b אחד, חיבור 1.4 אחד, בנפח 8GB ובתדר אפקטיבי של 8,008MHz ומספק תדרי עבודה מירביים של 1,556MHz במצב סטנדרטי ועד 1,746MHz במצב טורבו מירבי.

gug3 gug2

עם פוטנציאל ביצועים שעולה על זה של צמד כרטיסי GeForce GTX 970 (שהיו חביבי השוק הבולטים הקודמים בתחום ה-Mini-ITX) וגם עולה על זה של כל דגמי ה-Fury הקומפקטיים של , אין ספק כי ה-GTX 1070 Mini-ITX OC הוא המוצר הקומפקטי המתקדם ביותר שניתן יהיה לרכוש בשוק, החל מהשבועות הקרובים.


gug1

טרם ברור כמה בדיוק יעלה הדגם החדש, אך אנחנו בהחלט מברכים על חשיפתו ועצם קיומו, ומי יודע – אולי בקרוב נראה גם דגם של ה-GeForce GTX 1080 במסגרת באורך של 20 סנטימטרים או פחות.